d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rák > 7 Részes Sorozat
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 27 2014 02:01pm
Quote (GoreKnight9 @ 27 Aug 2014 21:59)
ennek nem dolok be
http://2.ii.gl/jk5bL5ro.png


nagyon röhögök
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 27 2014 02:08pm
Tl;dw
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 27 2014 02:10pm
Megkeseredett ember aki mindenkijet rakban vesztette el bekattant es csinalt egy szar videot amiben hulyesegeket magyaraz.

gg wp
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 27 2014 02:11pm
Quote (josheide @ Aug 27 2014 08:10pm)
Megkeseredett ember aki mindenkijet rakban vesztette el bekattant es csinalt egy szar videot amiben hulyesegeket magyaraz.

gg wp


>szemét világ
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 27 2014 02:12pm
Quote (championmath @ 27 Aug 2014 22:00)
De arra nem sajnálod az időd, hogy kommentelj faszságokat

e: Gondolom mindenkinek volt már családtagja aki rákban hunyt el, illetve itt van Angrybug aki húsz évesen lett rákos, tekintve, hogy 100 éve alig volt példa rá, imo nem árt ha többet tudunk ezekről a dolgokról.

Bár nyilván mindenki leszarja, faszságnak gondolja így voltam én is, csak akkor szarja össze magát mindenki ha ő kapja el.


azér nem kell töle rögtön beszarni
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 27 2014 02:12pm
Quote (josheide @ Aug 27 2014 10:10pm)
Megkeseredett ember aki mindenkijet rakban vesztette el bekattant es csinalt egy szar videot amiben hulyesegeket magyaraz.

gg wp


Ja hülyeségeket, te kurvára értessz hozzá

Bekattant?? Inkább felismerte, hogy mennyire nem működik az eljárás amit alkalmaznak, és próbált utánna járni, majd segíteni másoknak, kurva nagy bekattanás

This post was edited by championmath on Aug 27 2014 02:14pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 27 2014 02:15pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 27 2014 02:19pm
Quote (championmath @ 27 Aug 2014 21:12)
Ja hülyeségeket, te kurvára értessz hozzá

Bekattant?? Inkább felismerte, hogy mennyire nem működik az eljárás amit alkalmaznak, és próbált utánna járni, majd segíteni másoknak, kurva nagy bekattanás


ajanlanam hogy fogadjunk, hogy az orvosok elobb talalnak megoldast a rakra, mint ezek az "alternativ orvosok" de uriember biztosban nem fogad.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 27 2014 02:28pm
Quote (josheide @ Aug 27 2014 10:19pm)
ajanlanam hogy fogadjunk, hogy az orvosok elobb talalnak megoldast a rakra, mint ezek az "alternativ orvosok" de uriember biztosban nem fogad.


70 éve keresik nagyon közel jutottak azóta 5%-ról 50-re emelkedett a rákban való elhalálozások száma és a legjobb amit tudnak csinálni, hogy kivágják a szervet ami fertőzött v megmérgezik az egész testet, egy kínszenvedéssé teszik szegények utolsó pár hónapját, de ráadásul nem is működik,

a statisztikák megvannak, 5 éven belül szinte mindenki vagy meghal vagy ,,újra" rákot kap.

Pont erről szól a videó is, semmi értelme keresni a betegségekre a megoldást, kutathatnak újabb és újabb ,,gyógyszereket" (drogok) amerikába legalább nevén nevezik, azt kellene kutatniuk mi kell az egészséghez.

Az ,,alternativ orvosok" között is nyilván van nagyon sok rossz, de saját tapasztalat alapján is mondom, ha sűrgős eset van, csonttörés, baleset stb. hihetetlen fejlett az orvostudomány és nagyon hasznos, a krónikus betegségekhez viszont semmit nem értenek pár fertőzést kivéve.

Én is csak azt értem el, hogy tönkretettem teljesen az emésztésem pár ,,gyógyszerrel" egy gasztroenterológus által, utánna 6 hónapig tartott meggyógyítanom magam csak abból ami kárt a gyógyszerek okoztak. Aztán persze sikerült az alap problémából is nagyon könnyen

This post was edited by championmath on Aug 27 2014 02:29pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 27 2014 02:32pm
Quote (championmath @ 27 Aug 2014 21:28)
70 éve keresik nagyon közel jutottak azóta 5%-ról 50-re emelkedett a rákban való elhalálozások száma és a legjobb amit tudnak csinálni, hogy kivágják a szervet ami fertőzött v megmérgezik az egész testet

Pont erről szól a videó is, semmi értelme keresni a betegségekre a megoldást, kutathatnak újabb és újabb ,,gyógyszereket" (drogok) amerikába legalább nevén nevezik, azt kellene kutatniuk mi kell az egészséghez.

Az ,,alternativ orvosok" között is nyilván van nagyon sok rossz, de saját tapasztalat alapján is mondom, ha sűrgős eset van, csonttörés, baleset stb. hihetetlen fejlett az orvostudomány és nagyon hasznos, a krónikus betegségekhez viszont semmit nem értenek pár fertőzést kivéve.

Én is csak azt értem el, hogy tönkretettem teljesen az emésztésem pár ,,gyógyszerrel" egy gasztroenterológus által, utánna 6 hónapig tartott meggyógyítanom magam csak abból ami kárt a gyógyszerek okoztak. Aztán persze sikerült az alap problémából is nagyon könnyen


Bar jelentosen tobb a rakos megbetegedesben elhalalozok szama azert az alatt a 70 ev alatt vagy 10 evvel nott a life expectancy.

Atheists: 0
Christians: over 9000
Go Back To Magyar Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll