Random bor penztarca, Massimo vagy mi van a jobb also sarkaba irva. meg vmi karacsonyi vasaron talaltam, amikor gimi elejen jartam, egyszer veletlen ki lett mosva, de meg mindig ezt hasznalom, mert egyszeruen hasonlot akarok. Nem kemeny bor, nem is puha, pont jo volt. Bar szerencsetlen mar kopott es megviselt, de azota se talaltam olyat, amilyen tetszene.


Relative kicsi + nincs/nem volt benne ilyen kihajthato szar, mint ebben + 3 kartya fer bele, nem 2. Amugy nagyjabol hasonlo. + szetnyithato meg, ahova +6 kartya fer, a kihajthato szar helyett egy belso patentolos biszbasz van.