d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lektop Topig
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 10:12am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 05:11pm)
tbh még mindig nem látok a sajátomon kívül releváns topikot :wacko:


sticky
informatikai kérdések
legelső topik az oldalon
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 10:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2014 18:11)
tbh még mindig nem látok a sajátomon kívül releváns topikot :wacko:


Azert mert sticky, bazdmeg.

This post was edited by Baleee on Aug 17 2014 10:13am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 10:14am
Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 17:12)
sticky
informatikai kérdések
legelső topik az oldalon


nem igazan ereztem odaillonek ezt, masreszt meg nem igazan hiszem, hogy 2 embernel tobben neznek azt a topicot lel
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 17 2014 10:14am
szerintem egy gamer laptop kell neked
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 10:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2014 18:14)
nem igazan ereztem odaillonek ezt, masreszt meg nem igazan hiszem, hogy 2 embernel tobben neznek azt a topicot lel


es az a ketto nem eleg?

Amugy meg Razer Blade ofc.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 10:15am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 17:15)
es az a ketto nem eleg?

Amugy meg Razer Blade ofc.


nem, nem eleg :(
egyebkent meg kellett volna inb4-olnom a razert
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2014 10:16am
cpt stop
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 17 2014 10:16am
lenovo y510 vagy y50.

http://ipon.hu/elemzesek/lenovo_ideapad_y510p_csak_a_brutalitas/1800/
http://ipon.hu/elemzesek/lenovo_ideapad_y50_az_elod_arnyekaban/2172/

Ha a játék nagyon fontos szempont, akkor gyakorlatilag erről a kettőről van értelme beszélni.

Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2014 18:14)
nem igazan ereztem odaillonek ezt, masreszt meg nem igazan hiszem, hogy 2 embernel tobben neznek azt a topicot lel


Mondjuk segíteni sem tud érdemben több :)

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 17 2014 10:17am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 10:17am
Quote (Rawen @ 17 Aug 2014 17:16)
cpt stop


holló kérlek
hol van ilyenkor máté, hogy segítsen
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 10:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 05:17pm)
holló kérlek
hol van ilyenkor máté, hogy segítsen


A konditeremben.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll