Quote (Saenchai @ Aug 17 2014 03:31pm)
hát én 390-ért biztos nem vennék gyrost, olyankor már elgondolkodik az ember, hogy vajon miért adják ennyire olcsón
vags csak valós ár
most találtam egy cukrázdát, 100 ft a kisgombóc(4dk) és 150 ft a nagy(8-10deka) fagyi
eléggé gyanakodtam
De végül is jó: Erős közepes a fagyi. A túró mondjuk cukorízű, de a gyümölcsösek (eperes, meggy, zöldalma) nagyon finomak.
Az édestölcsér jónagy viszont 50 ft, de ha két nagy gombócot kérsz akkor követelmény az édestölcsér mert a normális szétázik alul mire megeszed, esélyed sincs, szétesik a fagyi
De elmentem a gyerekekkel fagyizni, annyi fagyit ettek h a végén nem bírták, én is elnyaltam két kisgombócot, fizettem 1k ezer forintot
tökjó