d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pesten Hol Van Jó Gyrosos > 700-800nál Nincs Rá Többem Mert
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 17 2014 03:04am
minden sarkon ketto kb
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2014 03:06am
móriczon van egy rohadt jó, asszem 600k ezer egy gyros
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Aug 17 2014 03:20am
kolozsváron tudok egy pöpec gyrosost.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2014 03:21am
Quote (Xundu @ 17 Aug 2014 11:20)
kolozsváron tudok egy pöpec gyrosost.


majdnem
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 17 2014 05:42am
GYORS :XD
Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold: 5,253.00
Aug 17 2014 08:09am
ahogy jár a 4-6os villamos, a Corvin és a Mester utcai megálló között volt egy ahol 390 volt a pitás gyros, most helyette pizza king nyílt, de kitudja, lehet árulnak attól még ott. Nézd meg. De amúgy a Ferenc körút környékén is van egy, ahogy jár az 51es villamos.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2014 08:31am
Quote (rocker36 @ Aug 17 2014 04:09pm)
ahogy jár a 4-6os villamos, a Corvin és a Mester utcai megálló között volt egy ahol 390 volt a pitás gyros, most helyette pizza king nyílt, de kitudja, lehet árulnak attól még ott. Nézd meg. De amúgy a Ferenc körút környékén is van egy, ahogy jár az 51es villamos.


hát én 390-ért biztos nem vennék gyrost, olyankor már elgondolkodik az ember, hogy vajon miért adják ennyire olcsón
Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold: 5,253.00
Aug 17 2014 08:51am
versenyképes ár, frissen készítették mikor oda jártam és egész finom is volt. Piálás után főleg jól esett beverni 2t is
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 17 2014 08:55am
Debrecenben az Adriát ajánlanám, szerintem eladták a lelkület az ördögnek annyira kurva jót csinálnak
680 píz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 08:59am
Quote (Saenchai @ Aug 17 2014 03:31pm)
hát én 390-ért biztos nem vennék gyrost, olyankor már elgondolkodik az ember, hogy vajon miért adják ennyire olcsón


vags csak valós ár
most találtam egy cukrázdát, 100 ft a kisgombóc(4dk) és 150 ft a nagy(8-10deka) fagyi
eléggé gyanakodtam
De végül is jó: Erős közepes a fagyi. A túró mondjuk cukorízű, de a gyümölcsösek (eperes, meggy, zöldalma) nagyon finomak.
Az édestölcsér jónagy viszont 50 ft, de ha két nagy gombócot kérsz akkor követelmény az édestölcsér mert a normális szétázik alul mire megeszed, esélyed sincs, szétesik a fagyi
De elmentem a gyerekekkel fagyizni, annyi fagyit ettek h a végén nem bírták, én is elnyaltam két kisgombócot, fizettem 1k ezer forintot
tökjó
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll