d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev123429Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 11 2014 06:41am
Hát kb csak nyaranta iszom, de akkor is pár sör meg whisky havi 1-2 alkalommal. Ha haverok haza keverednek pestről Vagy ha ugy jön ki /csaj átjön/, akkor egy kevés minőségi bor becsúszik.
Nem vagyok valami nagy alkohol fogyasztó.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 11 2014 06:49am
havi 1-2*, de akkor rendesen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 06:50am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 12:39pm)
mindig van otthon whisky szóval néha az ha éppen kedvem van hozzá de nem bebaszásig


wow so classy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 11 2014 06:51am
Ritkán iszom, de akkor sokat. Néha hónapokig egy kortyot se, néha meg 10 sört is betolok egy nap.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 11 2014 06:55am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 11 2014 06:54am
Most így nyáron napi 1-2 sör lecsúszott, amúgy kb 2-3naponta egy whiskeykola de van hogy fél évig semmi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 06:54am
amúgy én se tudom mikor ittam már utoljára

a hideg sör néha jól esik btw
pláne meló után

majd lehet veszek megint
stellát, stella a legjobb
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 11 2014 06:55am
nagyon ritkán iszom, ha rám jön akkor 2-3 napot óvatosan végigiszok kb 2havonta egyszer
heti szintre nem tudom lebontani, nem szoktam csak az "íze kedvéért" inni :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 11 2014 06:57am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 01:54pm)
amúgy én se tudom mikor ittam már utoljára

a hideg sör néha jól esik btw
pláne meló után

majd lehet veszek megint
stellát, stella a legjobb


utálom a sört, bort is csak ritkán iszok

inkább töményezni szeretek :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 06:57am
azt hittem masszívabban piálnak az emberek subról

ennyi rl-leteg sincsen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 06:58am
Quote (TuskesVanek @ Aug 11 2014 12:57pm)
utálom a sört, bort is csak ritkán iszok

inkább töményezni szeretek :D


míg fiatal; bírja az ember

emlékszem mikor még jártam meccsekre én is ittam rendesen
már nem bírom meg nem is nagyon igénylem
Go Back To Magyar Topic List
Prev123429Next
Add Reply New Topic New Poll