☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev
1
2
3
4
29
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 5033
Replies: 282
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#11
Aug 11 2014 06:41am
Hát kb csak nyaranta iszom, de akkor is pár sör meg whisky havi 1-2 alkalommal. Ha haverok haza keverednek pestről Vagy ha ugy jön ki /csaj átjön/, akkor egy kevés minőségi bor becsúszik.
Nem vagyok valami nagy alkohol fogyasztó.
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#12
Aug 11 2014 06:49am
havi 1-2*, de akkor rendesen
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#13
Aug 11 2014 06:50am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 12:39pm)
mindig van otthon whisky szóval néha az ha éppen kedvem van hozzá de nem bebaszásig
wow so classy
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#14
Aug 11 2014 06:51am
Ritkán iszom, de akkor sokat. Néha hónapokig egy kortyot se, néha meg 10 sört is betolok egy nap.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 11 2014 06:55am
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#15
Aug 11 2014 06:54am
Most így nyáron napi 1-2 sör lecsúszott, amúgy kb 2-3naponta egy whiskeykola de van hogy fél évig semmi
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#16
Aug 11 2014 06:54am
amúgy én se tudom mikor ittam már utoljára
a hideg sör néha jól esik btw
pláne meló után
majd lehet veszek megint
stellát, stella a legjobb
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#17
Aug 11 2014 06:55am
nagyon ritkán iszom, ha rám jön akkor 2-3 napot óvatosan végigiszok kb 2havonta egyszer
heti szintre nem tudom lebontani, nem szoktam csak az "íze kedvéért" inni
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#18
Aug 11 2014 06:57am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 01:54pm)
amúgy én se tudom mikor ittam már utoljára
a hideg sör néha jól esik btw
pláne meló után
majd lehet veszek megint
stellát, stella a legjobb
utálom a sört, bort is csak ritkán iszok
inkább töményezni szeretek
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#19
Aug 11 2014 06:57am
azt hittem masszívabban piálnak az emberek subról
ennyi rl-leteg sincsen
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#20
Aug 11 2014 06:58am
Quote (TuskesVanek @ Aug 11 2014 12:57pm)
utálom a sört, bort is csak ritkán iszok
inkább töményezni szeretek
míg fiatal; bírja az ember
emlékszem mikor még jártam meccsekre én is ittam rendesen
már nem bírom meg nem is nagyon igénylem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
29
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact