d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 Expansion Cd Nélkül > Megy?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 7 2014 02:41pm
Quote (sittes @ 7 Aug 2014 22:33)
fejtsd ki kérlek


Beírod a cd kulcsot (alap game és exp is), aztán ugyanebben a menüben download clients.

Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 7 2014 02:41pm
Quote (sittes @ 7 Aug 2014 22:33)
fejtsd ki kérlek


letöltöd nmagról vagy kalózöbölből, és mountolod az izsó fájlt

ja hogy csak én akartam illegális módon megoldani

This post was edited by MarcusD on Aug 7 2014 02:42pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2014 02:43pm
valami szart be kell irni azt megy
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 02:45pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 03:02pm
Quote (sittes @ 7 Aug 2014 22:20)
Hali!
Valaki nem vágja véletlenül hogyan lehet cd nélkül elindítani d2-t? Cd keyek megvannak.


Quote (MarcusD @ 7 Aug 2014 22:41)
letöltöd nmagról vagy kalózöbölből, és mountolod az izsó fájlt

ja hogy csak én akartam illegális módon megoldani


nem, csak te nem tudsz olvasni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 7 2014 03:07pm
Quote (sylke @ Aug 7 2014 10:02pm)
nem, csak te nem tudsz olvasni


nem lát a hájtól
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 7 2014 03:47pm
tölts le egy tört verziót és add meg az eredeti cd-key-edet telepítésnél
gondolom virtuális lemezmeghajtót használtál már...
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 7 2014 03:59pm
Quote (sylke @ 7 Aug 2014 23:02)
nem, csak te nem tudsz olvasni


gondoltam egyértelmű hogy a saját cd kulcsát adja meg telepítésnél, sry legközelebb neked is úgy magyarázok el dolgokat mint egy retardáltnak :^)

Quote (Flutter @ 7 Aug 2014 23:47)
tölts le egy tört verziót és add meg az eredeti cd-key-edet telepítésnél
gondolom virtuális lemezmeghajtót használtál már...


konkrétan ezt írtam, csak hogy lásd

This post was edited by MarcusD on Aug 7 2014 03:59pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 7 2014 04:01pm
Add nekem a sigedet. :3
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll