d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Rovidnadrag
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 03:29am
harisnyát szoktam alávenni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 6 2014 03:31am
csak furdonadragom ilyen, az meg elegge egyertelmu ugye
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2014 03:34am
Quote (SummertimeClothes @ 6 Aug 2014 11:31)
csak furdonadragom ilyen, az meg elegge egyertelmu ugye


tehát igen
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 6 2014 03:49am
Már egész rég óta semmihez nem veszek alsónadrágot. Persze majd télen hordok, de most nn
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 03:51am
Quote (Namechange @ 6 Aug 2014 11:49)
Már egész rég óta semmihez nem veszek alsónadrágot. Persze majd télen hordok, de most nn


mit olvasok
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 03:52am
Quote (Namechange @ Aug 6 2014 10:49am)
Már egész rég óta semmihez nem veszek alsónadrágot. Persze majd télen hordok, de most nn


hidden x nincs alsonadragom
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 6 2014 03:53am
Quote (Rawen @ 6 Aug 2014 11:51)
mit olvasok


Quote (Lacii @ 6 Aug 2014 11:52)
hidden x nincs alsonadragom


Nem tudjátok mi az a szabadság
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 03:57am
Quote (Namechange @ Aug 6 2014 10:53am)
Nem tudjátok mi az a szabadság


hát nem tudom.. elképzeltem azt a feelt amikor társaságban lehúdódik a cibzár de nem veszem észre csak x óra múlva
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 6 2014 03:58am
nem, bár ritkán hordok hálós rövidnadrágot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2014 04:04am
mondjuk belegondolva tényleg mi a fasznak alsónadrág

ez olyan mint a trikó.. régen mindenkinek volt de minek
ma már senki se használja.. kivéve alekoszt
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll