Quote (Flutter @ Aug 5 2014 03:38pm)
huzzon el gurke, fej, cpt meg az osszes fasz akik nem tudjak ignoralni a retardokat
addig ugyis itt veri a taknyat senee & friends amig foglalkoznak veluk
senee ket honapig teljesen ignoralva volt, postblocker etc
lattam, hogy sikerult elmennie
ja nem
mondjuk senee meg a tobbi engem egyaltalan nem zavar, vanek annal inkabb.
This post was edited by dotosport on Aug 5 2014 07:47am