d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ki Huzzon El > Based Vergodes
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 5 2014 07:28am
Nyissunk még ilyen pollokat, hátha az egyiknek lesz hatása és nem csak sima spamtopic lesz belőle. Egyszer csak sikerül.

//De legalább mindenki elmondhatja a másiknak, hogy menjen el. Kéne erre egy official topic.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 5 2014 07:29am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 5 2014 07:36am
Quote (Baleee @ Aug 5 2014 02:28pm)
Meg te is.


Te is visszajöttél, minek is?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 5 2014 07:38am
huzzon el gurke, fej, cpt meg az osszes fasz akik nem tudjak ignoralni a retardokat

addig ugyis itt veri a taknyat senee & friends amig foglalkoznak veluk
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2014 07:42am
Quote (Flutter @ Aug 5 2014 03:38pm)
huzzon el gurke, fej, cpt meg az osszes fasz akik nem tudjak ignoralni a retardokat

addig ugyis itt veri a taknyat senee & friends amig foglalkoznak veluk


senee ket honapig teljesen ignoralva volt, postblocker etc
lattam, hogy sikerult elmennie
ja nem
mondjuk senee meg a tobbi engem egyaltalan nem zavar, vanek annal inkabb.

This post was edited by dotosport on Aug 5 2014 07:47am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 07:46am
magamra szavaztam
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 07:47am
na megint lesz 120 szavazat, mint az előző topicban

de legalább ezzel is elszórakoztatjátok magatokat :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2014 07:50am
Quote (Vismajor @ 5 Aug 2014 15:36)
Te is visszajöttél, minek is?


Mar megbantam.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 5 2014 08:10am
Quote (dotosport @ Aug 5 2014 03:24pm)
[x] close hunsub


valaki gyorsan törje fel abearant
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 08:15am
Quote (dotosport @ 5 Aug 2014 15:42)
senee ket honapig teljesen ignoralva volt, postblocker etc
lattam, hogy sikerult elmennie
ja nem
mondjuk senee meg a tobbi engem egyaltalan nem zavar, vanek annal inkabb.


lehet nyugodtan továbbra is ignorálni, hadd vergődjön egyedül ha már ez az egyetlen öröme, ha nem írsz vissza neki akkor kevesebb postra tud reagálni

This post was edited by Rawen on Aug 5 2014 08:15am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 5 2014 08:16am
imádom

az egész hunsub vergődik, van aki több accról is
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll