d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sracok Kene Egy Kis Help Attol Aki Jartas Pesten
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2014 04:44am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 4 2014 10:44am)
hid alatt.
kozel is van


EZ MARHA JO :XDFXDG
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 4 2014 04:45am
mesh majd bezár titeket valahova
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 04:45am
Osterbrau ?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 04:45am
ha evés-ivás a program, akkor a most kortárs bisztrót tudom ajánlani

Quote (josheide @ Aug 4 2014 11:45am)
Osterbrau ?


az se rossz

This post was edited by TuskesVanek on Aug 4 2014 04:46am
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Aug 4 2014 05:22am
nem is értem miért gondoltam, hogy itt akár csak 1 normális választ kapok :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 05:24am
Quote (Norbi1one4all @ Aug 4 2014 12:22pm)
nem is értem miért gondoltam, hogy itt akár csak 1 normális választ kapok :D


én spec normálisan válaszoltam, de meg tudlak érteni :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 05:25am
Quote (Norbi1one4all @ 4 Aug 2014 12:22)
nem is értem miért gondoltam, hogy itt akár csak 1 normális választ kapok :D


Nezd meg a postom 2-vel feljebb, es ha meg mindig ugy gondolod hogy nem kaptal egy normalis valaszt akkor...

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 4 2014 05:25am
Quote (Norbi1one4all @ Aug 4 2014 11:36am)
szoval kb 25fős társaság úgy volt h margitszigetre megyünk de esett a kurva eső
és most kéne valami fasza hely ahol ennyien elférnénk tudtok esetleg ilyet?


deák? margit híd alatt? menjetek valmai kocsmába esetleg
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 4 2014 05:25am
Milyen jellegu kell
Deakon vannak fedettebb reszek meg ott a kornyeken sok sorozo etc
Osterbau is jo ott szoktak talik lenni y
4-6 os vonala barhol talaltok beulos sorozot, gong 1-2 mondjuk
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:25am
Quote (Norbi1one4all @ 4 Aug 2014 13:22)
nem is értem miért gondoltam, hogy itt akár csak 1 normális választ kapok :D


nyomorék sub
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll