Quote (Norbi1one4all @ Aug 4 2014 11:36am)
szoval kb 25fős társaság úgy volt h margitszigetre megyünk de esett a kurva eső
és most kéne valami fasza hely ahol ennyien elférnénk tudtok esetleg ilyet?
deák? margit híd alatt? menjetek valmai kocsmába esetleg