Quote (josheide @ Aug 1 2014 05:21pm)
De mi a baj vele?
Hát az a baj, hogy nem tudom...
Ő tudja h az exemnél szerettem,a zt nem mondtam neki h nálam nem dehát nem csináljuk szal rájött nyílván és krédezgeti hogy mit csináljon másként, mia technika etc, én meg így nemtom inkább dukjunk :c mert tényleg nem tudom, sose szoptam még faszt nem tudom hogy kell

Quote (zsansaccount @ Aug 1 2014 05:21pm)
lehet az volt a baj?
nem úgy erőltettem hogy lenyomtama fejét, hanem hogy nem csinálta én meg így próbáltam ráutalni hogy tudod ha én előjátékozok és van nyalás akkor ezt illik viszonozni
