☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev
1
2
3
4
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 893
Replies: 90
Track Topic
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#11
Jul 31 2014 01:14pm
d2 trade miatt
a vicc az hogy amugy tok useless a site nekem, se wow se d3hoz nem kell, de megszokasbol itt vagyok meg
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#12
Jul 31 2014 01:14pm
Quote (sylke @ Jul 31 2014 08:13pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=277993
vele tradeltem elöször
8dd
én vele
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=240030
amúgy zizi hozott ide engem ő ajánlotta
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#13
Jul 31 2014 01:15pm
talán pohuan5 ajánlotta az oldalt de egy darabig aztán nem is foglalkoztam vele, mikor aktív lettem akkor meg rögtön volt egy jópár oldalas flamepartym sylkével meg talán döbivel
régi szép idők
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#14
Jul 31 2014 01:15pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 21:11)
fogalmam sincs ki beszélt rola, regeltem aztán sztem fél évig rá se néztem
++
nemtom, paholybol jott az otlet, vagy ingame, de kb enis jol beleszartam reg utan
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#15
Jul 31 2014 01:15pm
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 09:15pm)
talán pohuan5 ajánlotta az oldalt de egy darabig aztán nem is foglalkoztam vele, mikor aktív lettem akkor meg rögtön volt egy jópár oldalas flamepartym sylkével meg talán döbivel
régi szép idők
Nem o volt akit nagyon utaltal regen?
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#16
Jul 31 2014 01:16pm
Quote (putincykavodka @ Jul 31 2014 09:15pm)
Nem o volt akit nagyon utaltal regen?
Ja nem nvm
Az valami hunoob xd
De hogy is tudhatnam
Kb 5eve volt v megtobb lol
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#17
Jul 31 2014 01:17pm
shit son 8 eves az accom
az sok ido.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#18
Jul 31 2014 01:17pm
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 21:14)
d2 trade miatt
a vicc az hogy amugy tok useless a site nekem, se wow se d3hoz nem kell, de megszokasbol itt vagyok meg
szerintem subról sokan nem tradelnek, csak a slavek
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#19
Jul 31 2014 01:18pm
Quote (RRC @ 31 Jul 2014 21:17)
szerintem subról sokan nem tradelnek, csak a slavek
szerintem a tobbseg jatszott anno d2vel, nem?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#20
Jul 31 2014 01:19pm
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 21:18)
szerintem a tobbseg jatszott anno d2vel, nem?
de te is
azóta meg csak itt vagyunk, a sub nagy része már csak a társaság miatt jár fel
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact