d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 01:14pm
d2 trade miatt
a vicc az hogy amugy tok useless a site nekem, se wow se d3hoz nem kell, de megszokasbol itt vagyok meg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 01:14pm
Quote (sylke @ Jul 31 2014 08:13pm)


én vele
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=240030

amúgy zizi hozott ide engem ő ajánlotta
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:15pm
talán pohuan5 ajánlotta az oldalt de egy darabig aztán nem is foglalkoztam vele, mikor aktív lettem akkor meg rögtön volt egy jópár oldalas flamepartym sylkével meg talán döbivel
régi szép idők
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2014 01:15pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 21:11)
fogalmam sincs ki beszélt rola, regeltem aztán sztem fél évig rá se néztem


++

nemtom, paholybol jott az otlet, vagy ingame, de kb enis jol beleszartam reg utan
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 01:15pm
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 09:15pm)
talán pohuan5 ajánlotta az oldalt de egy darabig aztán nem is foglalkoztam vele, mikor aktív lettem akkor meg rögtön volt egy jópár oldalas flamepartym sylkével meg talán döbivel
régi szép idők


Nem o volt akit nagyon utaltal regen?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 01:16pm
Quote (putincykavodka @ Jul 31 2014 09:15pm)
Nem o volt akit nagyon utaltal regen?


Ja nem nvm
Az valami hunoob xd
De hogy is tudhatnam
Kb 5eve volt v megtobb lol
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 01:17pm
shit son 8 eves az accom
az sok ido.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 01:17pm
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 21:14)
d2 trade miatt
a vicc az hogy amugy tok useless a site nekem, se wow se d3hoz nem kell, de megszokasbol itt vagyok meg


szerintem subról sokan nem tradelnek, csak a slavek
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 01:18pm
Quote (RRC @ 31 Jul 2014 21:17)
szerintem subról sokan nem tradelnek, csak a slavek


szerintem a tobbseg jatszott anno d2vel, nem?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:19pm
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 21:18)
szerintem a tobbseg jatszott anno d2vel, nem?


de te is
azóta meg csak itt vagyunk, a sub nagy része már csak a társaság miatt jár fel
Go Back To Magyar Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll