d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pöfitöfi Haladás Topik
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:05am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 16:04)
tavaly volt a legjobb amikor 24/7 játszottam és teljesen mindegy mit csináltam akkor se bírtam 3.9k fölé vinni
de egyébként se értem, a placement meccseim 7-3-ra nyertem, és ilyen 3.5-re rakott be, kösz volvo
nem kellett volna előtte több száz gameben supportolnom és folyamatosan halnom a teamért


ja, azok is számítanak sajna
nonrankedben én is vittem ilyen használhatatlan szarokat mint pl slardar, mert régen szerettem vele játszani, hiba volt
új accot nem akarok kezdeni, meg úgyis csak az lenne, mint máténál, hogy ugyan oda sorolna be, és kiderülne, hogy tényleg ilyen szar vagyok XD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:06am
Quote (Anarkin @ 31 Jul 2014 16:05)
"mindent megtettél 20/0, de nem bírod carryzni a teamet?"

érdekes, dotosok szokták ezt postolgatni a lol topicba ^^


implying a lol nehéz játék
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 31 2014 08:07am
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 02:04pm)
tavaly volt a legjobb amikor 24/7 játszottam és teljesen mindegy mit csináltam akkor se bírtam 3.9k fölé vinni
de egyébként se értem, a placement meccseim 7-3-ra nyertem, és ilyen 3.5-re rakott be, kösz volvo
nem kellett volna előtte több száz gameben supportolnom és folyamatosan halnom a teamért


iktf

This post was edited by bamboo on Jul 31 2014 08:07am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:07am
Quote (Anarkin @ 31 Jul 2014 16:05)
"mindent megtettél 20/0, de nem bírod carryzni a teamet?"

érdekes, dotosok szokták ezt postolgatni a lol topicba ^^


ja mert ott minden post arról szól, hogy valaki veri faszát valami random pub gamere és a competitive/elméleti/strat/mechanikai dolgokról soha szó nincs

This post was edited by Rawen on Jul 31 2014 08:08am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 31 2014 08:11am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:07)
ja mert ott minden post arról szól, hogy valaki veri faszát valami random pub gamere és a competitive/elméleti/strat/mechanikai dolgokról soha szó nincs


erről a lokális scene tehet, nem a játék
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:13am
Quote (Anarkin @ 31 Jul 2014 16:11)
erről a lokális scene tehet, nem a játék


a lokális scene jól reprezentálja az átlag lol playert
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:13am
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 02:13pm)
a lokális scene jól reprezentálja az átlag lol playert




casual dota 4 playerek nem értik a játékot
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 08:18am
4.3 vagyok en atm kidson, ha hazaertem ofc egybol elindulok 6kig, azt nem birnam, hogy joval szektro alatt legyek, try harder :s
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 31 2014 08:22am
en el akarom erni a 0 solo mmr-t mar nagyon kivancsi vagyok mi lehet legalul
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 08:22am
Jo ez az ejpre earth, de ennem talalom a multiplayer gombot
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll