Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 16:04)
tavaly volt a legjobb amikor 24/7 játszottam és teljesen mindegy mit csináltam akkor se bírtam 3.9k fölé vinni
de egyébként se értem, a placement meccseim 7-3-ra nyertem, és ilyen 3.5-re rakott be, kösz volvo
nem kellett volna előtte több száz gameben supportolnom és folyamatosan halnom a teamért
ja, azok is számítanak sajna
nonrankedben én is vittem ilyen használhatatlan szarokat mint pl slardar, mert régen szerettem vele játszani, hiba volt
új accot nem akarok kezdeni, meg úgyis csak az lenne, mint máténál, hogy ugyan oda sorolna be, és kiderülne, hogy tényleg ilyen szar vagyok XD