Quote (jarabekg @ 31 Jul 2014 16:28)
Vagy buzsoa kulvarosiak helovint
Oh w8
vegulis igaz, haloweennek meg a halaadasnak is megvannak a gyokerei a legtobb kulturaban
annyi kulonbseg azert szerintem van, hogy a mindenszentek unneplesenek nem nagyon volt markans/nepszeru unneplesi formaja itthon, oda konnyebben beszivargott ez csillivilli amerikai modi
aratast meg egyreszt mi mar megunnepeljuk jo ket honappal korabban, az evet meg inkabb szilveszterkor, meg azert mind2 nagyobb unnep itt, mint a mindenszentek (+ a magyarok nem halat adnak, inkabb nyavalyognak)
de mondjuk igy se lennek meglepve, ha itthon is lenne par sznob fasz csalad, akik cockel hatben meg indiannak oltozve enne a pujkat halaadaskor