d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 06:37am
DC van fasza, addig megebédelek

Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 14:31)
mi ez a szemét ui elrendezés


így használom másfél éve, túlságosan megszoktam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 06:38am
Quote (Nerz8 @ Jul 31 2014 12:35pm)
valami mod zárja már be ezt a topikot pls


micsoda problémáid vannak, irigylem őket
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:18am
akarnék vovozni, de eredeti drága, törtön meg minek
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:20am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 15:18)
akarnék vovozni, de eredeti drága, törtön meg minek


havi 4k nem olyan draga, emberek tobbet koltenek cigire, kisfaszomra :~)
mondjuk elkezdeni az egeszet lehet draga, kell venni vagy 4 expansiont, de szoktak lenni ilyen bundle arak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:21am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 15:18)
akarnék vovozni, de eredeti drága, törtön meg minek


szar, minek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:21am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:20)
havi 4k nem olyan draga, emberek tobbet koltenek cigire, kisfaszomra :~)
mondjuk elkezdeni az egeszet lehet draga, kell venni vagy 4 expansiont, de szoktak lenni ilyen bundle arak


el is költök ennyit cigire, de ez több pénz, mint amennyit havonta egy videójátékra rászánnék
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:21am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 15:18)
akarnék vovozni, de eredeti drága, törtön meg minek


szar, minek
dat dupla

This post was edited by Rawen on Jul 31 2014 07:22am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:22am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 15:21)
el is költök ennyit cigire, de ez több pénz, mint amennyit havonta egy videójátékra rászánnék


a wow az nem jatek. a wow az elet.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 07:22am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:21)
szar, minek


minek, minek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:22am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:22)
a wow az nem jatek. a wow az elet.


na hát pont ezt nema karom
így is néha inkább itthonmaradnék és dotáznék, csak azért, hogy utána agyérgörcsöt kapjak mert kilép egy csapattársam, a másik 3 meg nyomorék
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll