d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tuskesvanek Temaja A Haladasrol
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:23am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:22)
Amugy abszolut nem erdekel a foci, de egy ismerosomtol hallottam egyszer hogy a zalaiakat utalni kell mert ok a haladas nagy ellensege es ez a 'sotet zala' kifejezes is olyan fulbemaszo...

no hard feelings, right ?


a haladas zte a dunantuli rangado te kis butus, mindig legalabb 8-10 reszeget rugdosnak agyon a foldon
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 31 2014 05:26am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:22)
Amugy abszolut nem erdekel a foci, de egy ismerosomtol hallottam egyszer hogy a zalaiakat utalni kell mert ok a haladas nagy ellensege es ez a 'sotet zala' kifejezes is olyan fulbemaszo...

no hard feelings, right ?


ugyanez,sztem 8éve nem láttam magyar meccset. jaja én is ezért írtam! a Bali meg tapasztalatból beszél, ő rúgott mindig először :DD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:28am
Quote (Edem @ 31 Jul 2014 12:26)
ugyanez,sztem 8éve nem láttam magyar meccset. jaja én is ezért írtam! a Bali meg tapasztalatból beszél, ő rúgott mindig először :DD


Egyszer kimentem egy Haladas vs. Debrecen vagy fasztudja milyen csapat (arra emlekszem hogy lilak voltak) meccsre es szarra picsaztak a haladast, draga volt a belepo + a sor is...

Ennyi volt a tapasztalatom a magyar focival. :(

Es meg csak protossokat se rugdoshattam a foldon. :(
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 31 2014 05:34am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:28)
Egyszer kimentem egy Haladas vs. Debrecen vagy fasztudja milyen csapat (arra emlekszem hogy lilak voltak) meccsre es szarra picsaztak a haladast, draga volt a belepo + a sor is...

Ennyi volt a tapasztalatom a magyar focival. :(

Es meg csak protossokat se rugdoshattam a foldon. :(


gondolj bele hogy a vendég szektorba 200FT-al drágább volt :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:37am
Quote (TuskesVanek @ 31 Jul 2014 12:16)
milyen kár, hogy te nem


ezt nagyon odatetted

ebben a 8 evben miota regeltem jspre, egy kezemen megtudnam szamolni hanyszor reportoltam postot, de ez most tenyleg jol esett
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 05:40am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 12:37pm)
ezt nagyon odatetted

ebben a 8 evben miota regeltem jspre, egy kezemen megtudnam szamolni hanyszor reportoltam postot, de ez most tenyleg jol esett


most is te kezdtél el indok nélkül shitpostolni rám, én tartom magam ahhoz, hogy nem flamelek senkire, csak ha ő rám

30 évesen lehetne már némi önkontrollod
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:43am
Quote (TuskesVanek @ 31 Jul 2014 12:40)
most is te kezdtél el indok nélkül shitpostolni rám, én tartom magam ahhoz, hogy nem flamelek senkire, csak ha ő rám

30 évesen lehetne már némi önkontrollod


mostmar komolyan elgondolkoztam rajta, hogy neked tenyleg van valami agyi problemad

olvassd el meg 40x a postomat, probald meg ertelmezni, aztan utana terjunk vissza ra, hogy pontosan hol is volt abban a postban flame
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:44am
Quote (Fej @ 31 Jul 2014 12:43)
mostmar komolyan elgondolkoztam rajta, hogy neked tenyleg van valami agyi problemad

olvassd el meg 40x a postomat, probald meg ertelmezni, aztan utana terjunk vissza ra, hogy pontosan hol is volt abban a postban flame


Nyugi sracok, beke es szeretet toltse meg lelketek.

Jehova nem szeretne ha veszekednetek. Es ti jehova baratai vagytok, ugye?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 05:45am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 12:43pm)
mostmar komolyan elgondolkoztam rajta, hogy neked tenyleg van valami agyi problemad

olvassd el meg 40x a postomat, probald meg ertelmezni, aztan utana terjunk vissza ra, hogy pontosan hol is volt abban a postban flame


ne nézzél már hülyének pls

"vicc akart lenni, csak halva született..."

érdekes, hogy a többi spam témába nem okádtál bele, ja de: még a marci topicjába is bepostoltad, hogy kövér

gratulálok a 30 éves értelmi szintedhez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 05:45am
"búcsúzott az első osztályból: 1941, 1942"


azt hogy
fél év volt csak a bajnokság v mi
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll