Quote (Fej @ Jul 31 2014 12:43pm)
mostmar komolyan elgondolkoztam rajta, hogy neked tenyleg van valami agyi problemad
olvassd el meg 40x a postomat, probald meg ertelmezni, aztan utana terjunk vissza ra, hogy pontosan hol is volt abban a postban flame
ne nézzél már hülyének pls
"vicc akart lenni, csak halva született..."
érdekes, hogy a többi spam témába nem okádtál bele, ja de: még a marci topicjába is bepostoltad, hogy kövér
gratulálok a 30 éves értelmi szintedhez