Quote (cowding @ 31 Jul 2014 12:05)
ez gecijó
leirhatnád hogy hogyan csinálod / milyen eszközökkel / miből etc
Hat eloszor is kell hozza valamilyen drot... Sokan az acelra eskusznek de abbol csak kisebb vastagsagu karikakat tudsz vagni es soooookkal tovabb fog tartani mig osszerakod.
En sargarezzel dolgozok, mert azzal hegeszt apukam. Egy csobe fursz egy lyukat, belefuzod a drotot es arra tekered fel a hosszu drotot. Kapsz egy rugoszeru valamit:

~1mm vastagsagu drot, ~10 mm kulso atmeroju karika
Aztan ezeket egy csipofogoval:

Felvagdosom karikakka es felfuzom oket ket kombinalt fogoval.

A fuzesnek az a trukkje, hogy minden lancszemhez 4 masik lancszem kapcsolodik... ennyi.