d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Josheide Haladas Temaja
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 31 2014 05:05am
ez gecijó
leirhatnád hogy hogyan csinálod / milyen eszközökkel / miből etc
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:06am
ez kurvanagy :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:10am
nem tervezed a bovitest oldaliranyban? igy siman lecsapjak a karodat :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:13am
Quote (cowding @ 31 Jul 2014 12:05)
ez gecijó
leirhatnád hogy hogyan csinálod / milyen eszközökkel / miből etc


Hat eloszor is kell hozza valamilyen drot... Sokan az acelra eskusznek de abbol csak kisebb vastagsagu karikakat tudsz vagni es soooookkal tovabb fog tartani mig osszerakod.
En sargarezzel dolgozok, mert azzal hegeszt apukam. Egy csobe fursz egy lyukat, belefuzod a drotot es arra tekered fel a hosszu drotot. Kapsz egy rugoszeru valamit:



~1mm vastagsagu drot, ~10 mm kulso atmeroju karika

Aztan ezeket egy csipofogoval:



Felvagdosom karikakka es felfuzom oket ket kombinalt fogoval.



A fuzesnek az a trukkje, hogy minden lancszemhez 4 masik lancszem kapcsolodik... ennyi.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:15am
Quote (Fej @ 31 Jul 2014 12:10)
nem tervezed a bovitest oldaliranyban? igy siman lecsapjak a karodat :D


De igen most probalom kitalalni hogyan lehetne neki ujjat fabrikalni. Csak ugye ez nem tagul ugy mint egy textil es nagyon frankon kell megcsinalni a szabasmintat hogy fel tudd venni majd.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 31 2014 05:17am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:15)
De igen most probalom kitalalni hogyan lehetne neki ujjat fabrikalni. Csak ugye ez nem tagul ugy mint egy textil es nagyon frankon kell megcsinalni a szabasmintat hogy fel tudd venni majd.


tomi,ez egy mithrilből készült láncing? úgy fest!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 31 2014 05:17am


elég nice
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:17am
Quote (Edem @ 31 Jul 2014 12:17)
tomi,ez egy mithrilből készült láncing? úgy fest!


Mithrillel csak a torpok tudnak dolgozni. :( Nekem maradnak az emberek altal is megmunkalhato anyagok...
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 05:19am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 12:00pm)
Sok sok evvel ezelott, talan valamikor altalanos iskola vegen vagy gimi elejen elkezdtem csinalni egy lancinget (for the lulz)... Aztan evekre felretettem a projektet.

Most elovettem es elkezdtem dolgozni rajta megint.

http://i62.tinypic.com/az3hy.jpg

Talan a nyar vegere elkeszul. Mar most van benne jo par ezer karika, es nyom vagy 7 kilot.

Mar hordhato, csak az oldalait ossze kene dolgozni es egy triko formaju valamit kapnek...


lol ez nagyon jó

remélem sikerül befejezni :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 05:33am
Haverom viking hagyomanyorzo (lel igen, ilyen is van itthon, gondolom noket eroszakolnak egy-egy hagyomanyorzeskor) es o csinalt eddig magan kivul meg 4 embernek lancinget, rovid es hosszu ujjas kivitelben is + viking sisakra is a lanc nyakvedot.

Tanulas kozben jol elszorakozott vele, meg filmezes/sorozat nezes kozben es lancingek darabjat valami 40-50 ezer korul adta el asszem. Mondjuk azert munkaora is volt vele az is igaz. Cp ismeri.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll