d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Progress Topik
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:15am
könnyű ugy nagy rankot elérni ha whzol összevissza
fu de gyülöltem a sok faszt cod2be
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:15am
ded gaem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:16am
Quote (tevetava @ Jul 31 2014 01:15pm)
ded gaem


mibe halt meg, écbe?! x.GFXSle-.,xféxáklrtpők
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:11pm
finn az asszony
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 04:13pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:15pm
Quote (Nerz8 @ Jul 31 2014 11:13pm)
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10552483_268890073308356_1137970855671435671_n.jpg


>ezt tanítják a gyerekeknek
>2014
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 05:52pm
Ma nyertem egyet meg nyomtunk egy döntetlen nyomorék oroszokkal
de mostmár inkább alszok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 06:32pm
Quote (TrollBoss @ 1 Aug 2014 00:15)
>ezt tanítják a gyerekeknek
>2014


murica
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 1 2014 05:15am
nah nyomok énis twitchet mert az menő
kis dm aztán megyek mmezni imo
http://www.twitch.tv/vismajor010
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 1 2014 05:19am
Quote (Vismajor @ Aug 1 2014 12:15pm)
nah nyomok énis twitchet mert az menő
kis dm aztán megyek mmezni imo
http://www.twitch.tv/vismajor010


miért nincs fpsem geci
200
benyomok a streamet 30
wtf
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll