d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balika Progress Topicja
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 2 2014 12:24am
mikor lesz update?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 05:22am
Aug 20 talan.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 05:24am
De mar nagyon izgulok. :))))))
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 2 2014 05:27am
Quote (Baleee @ Aug 2 2014 01:24pm)
De mar nagyon izgulok. :))))))


énis :)))
tegnap esett egy BoR
Kár h már liga vége van :'(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 05:28am
Quote (cowding @ 2 Aug 2014 13:27)
énis :)))
tegnap esett egy BoR
Kár h már liga vége van :'(


Haverokkal mesz MI
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 2 2014 05:31am
Quote (Baleee @ Aug 2 2014 01:28pm)
Haverokkal mesz MI


igazából egy lowlife irr cullert akarok dominus runokra, mást nem éri meg pénz szempontjából csinálni
ennek az alapja valoszinüleg egy arch witch lesz (-bármennyire is utálom) és azzal lehet haverkodni is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 05:37am
Quote (cowding @ 2 Aug 2014 13:31)
igazából egy lowlife irr cullert akarok dominus runokra, mást nem éri meg pénz szempontjából csinálni
ennek az alapja valoszinüleg egy arch witch lesz (-bármennyire is utálom) és azzal lehet haverkodni is


Norbinak is ilyenje van. Amugy en most teszteltem full soloba a fire-lgt support trap shadowot, kurvajo volt amugy, siman elsoloztam vele, meg megy magatol unalomuzes keppen. Egy 5link armort vettem hozza, tobbi minden esett, csak egy bajom volt vele, hogy manaja kurva szar volt, mar a 90-es 4linkelt fire trappot is alig tudtam spamolni. 500-as manapoolom van, aminek a felet vitte clarity, mert nincs reduce rajta, csak 1 nod.

De amugy jo lenne, na mindegy, en sztem vagy 2H spectralozok, vagy ele/phys wander, meg nem tudom. Mind a kettot EB witchkent arctic armorral imo.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 2 2014 05:49am
Quote (cowding @ Aug 2 2014 12:31pm)
igazából egy lowlife irr cullert akarok dominus runokra, mást nem éri meg pénz szempontjából csinálni
ennek az alapja valoszinüleg egy arch witch lesz (-bármennyire is utálom) és azzal lehet haverkodni is


*arc
am facebreaker>>>
kell ra 1 bor meg 1 meginord es kesz, viszi 75+ mapokat
e: item rarity + item quantity van linkelve IB-hez,+melee splash

This post was edited by Taszilo.^ on Aug 2 2014 05:49am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 05:50am
Quote (Taszilo.^ @ 2 Aug 2014 13:49)
*arc
am facebreaker>>>
kell ra 1 bor meg 1 meginord es kesz, viszi 75+ mapokat


Mi az a bor amugy? Inb4 alkohol.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 2 2014 05:53am
Quote (Baleee @ Aug 2 2014 12:50pm)
Mi az a bor amugy? Inb4 alkohol.


bringer of rain

http://pathofexile.gamepedia.com/The_Bringer_of_Rain
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll