d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Na Ennek Nyitok Egy Kulon Topikot, Ez Olyan Flawle > Ss
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2014 02:45pm
kappa
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 03:00pm
kérek még ilyen jó topicot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 03:03pm
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 09:00pm)
kérek még ilyen jó topicot


áháá, szóval így kell minőségien postolni
na hát így már értem miért utálsz ennyire
én ilyenre nem lennék képes
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 03:04pm
Quote (Senee @ Jul 28 2014 09:03pm)
áháá, szóval így kell minőségien postolni
na hát így már értem miért utálsz ennyire
én ilyenre nem lennék képes


nem e?
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 28 2014 03:09pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 28 2014 03:11pm
Quote (xGurke @ 28 Jul 2014 22:00)
kérek még ilyen jó topicot


reg volt Ivett topic
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 03:12pm
Quote (josheide @ 28 Jul 2014 23:11)
reg volt Ivett topic


minek, mindenkinek megvan a .zip
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll