d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Aktuális Albérlet Topic
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 24 2014 12:30pm
nekem van ismerösöm de nöt nem enged be
érzékeny orra van és nem birja a szagukat

egyszer ott aludt egy nö és másnap kimeszelte utána az egész lakást mert bevették a falak a szagát
sajnos a butrokat nem birta kicserélni mert annyi penze mar nem volt, azota ki van adva
allitolag mé mindig érzi a nö szagot a butrokon pedig mar tobb éve történt ez
egy barátja altatta ott a nöjét tönkretéve ezzel a lakást
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2014 12:30pm
Quote (Senee @ 24 Jul 2014 20:30)
nekem van ismerösöm de nöt nem enged be
érzékeny orra van és nem birja a szagukat

egyszer ott aludt egy nö és másnap kimeszelte utána az egész lakást mert bevették a falak a szagát
sajnos a butrokat nem birta kicserélni mert annyi penze mar nem volt, azota ki van adva
allitolag mé mindig érzi a nö szagot a butrokon pedig mar tobb éve történt ez
egy barátja altatta ott a nöjét tönkretéve ezzel a lakást


rohogok
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 25 2014 01:38am
Quote (Senee @ Jul 24 2014 07:30pm)
nekem van ismerösöm de nöt nem enged be
érzékeny orra van és nem birja a szagukat

egyszer ott aludt egy nö és másnap kimeszelte utána az egész lakást mert bevették a falak a szagát
sajnos a butrokat nem birta kicserélni mert annyi penze mar nem volt, azota ki van adva
allitolag mé mindig érzi a nö szagot a butrokon pedig mar tobb éve történt ez
egy barátja altatta ott a nöjét tönkretéve ezzel a lakást


:DDD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 25 2014 01:40am
pont en is alberletet keresek, szoval johet tobb tipp.
nekem az se baj, ha senee+vanek egyutt alszanak a szobaban
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2014 01:42am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 25 Jul 2014 09:40)
pont en is alberletet keresek, szoval johet tobb tipp.
nekem az se baj, ha senee+vanek egyutt alszanak a szobaban


csak free legyen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2014 03:31am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 25 2014 07:40am)
pont en is alberletet keresek, szoval johet tobb tipp.
nekem az se baj, ha senee+vanek egyutt alszanak a szobaban


maan, akkor az tényleg nagyon kellhet

akkor már én is : nem keresek lakást, mert találtam és szeptemberbe költözök megint
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 25 2014 03:32am
kurvára kéne lakás Debrecenben, olcsó, 1+2 fél szobás, 4-en költöznénk
ólcsó, lehet akár búrorozatlan!

az se gond, ha lolosok bootcampelnek a 4. szobában, valahogy majd elviselem

This post was edited by Ghostmasterq on Jul 25 2014 03:34am
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Jul 30 2014 09:44am
30000/hó Győr-gyárváros rezsivel együtt
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 30 2014 09:45am
Quote (EdwardElric @ 30 Jul 2014 16:44)
30000/hó Győr-gyárváros rezsivel együtt


minőségi hely lehet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 12:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll