Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 25 2014 07:40am)
pont en is alberletet keresek, szoval johet tobb tipp.
nekem az se baj, ha senee+vanek egyutt alszanak a szobaban
maan, akkor az tényleg nagyon kellhet
akkor már én is : nem keresek lakást, mert találtam és szeptemberbe költözök megint