Quote (Vismajor @ 13 Jul 2014 19:03)
30ks telefonnal minden leeseslnel fizetni 4kt tokjol hangzik
Havi 990 forint a biztosítás, és emiatt cserélték 4k-ért a telefont, de mivel még csak most 1 éves a telefon (vagyis az első lenne annyi), és már kétszer cserélték simán megéri (ha nem tudsz rá vigyázni, ahogy ő nem tud).
gyakorlatilag 20k-t fizettünk egy év alatt, és kaptunk 60k értéket.
A biztosítás mindenre vonatkozik: lopásra, balesetre, vízbe ejted, tényleg bármire.
Enyémen nincsen, mert sosem lopnak meg és sosem ejtem le. Eddig egyszer esett le az ágy széléről a földre és ennyi. A párom viszont állandóan telefonál és közben hat másik dolgot csinál egyszerre, és mindig elejti.
Szoktam látni, hogy akkor a következő esés ezen az oldalon és mehetünk megint cserélni, mert szépen lassan kezd el engedni a sarka a hátlapnak, amikor elengedett, akkor pattan a telefon a kijelzőüveg szélén és reped végig az egész...
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2014 11:36am