d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cseregarancia T-mobile
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2014 11:02am
vegyel ifont
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2014 11:03am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 13 2014 05:56pm)
Nekünk biztosítás van rajta, mert asszony eléggé szereti elejteni a telefont :D
Mi eddig sérüléssel adtuk be, akkor mindent be kellett vinni (doboz, tartozékok stb), 4000 forintot fizetni és cserélték a telefont (~30k a telefon amúgy).

Ha ellopják, akkor csak a többi részét kell bevinni, de a készüléket letiltják a magyar hálózaton, szóval játszani nem érdemes vele.

A helyzet az, hogy ők sem hülyék, ha valamit ennyire egyszerű lenne megcsinálni, már ezt csinálná minden második ember.


30ks telefonnal minden leeseslnel fizetni 4kt tokjol hangzik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2014 11:04am
ejcsd bele borba
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2014 11:35am
Quote (Vismajor @ 13 Jul 2014 19:03)
30ks telefonnal minden leeseslnel fizetni 4kt tokjol hangzik


Havi 990 forint a biztosítás, és emiatt cserélték 4k-ért a telefont, de mivel még csak most 1 éves a telefon (vagyis az első lenne annyi), és már kétszer cserélték simán megéri (ha nem tudsz rá vigyázni, ahogy ő nem tud).
gyakorlatilag 20k-t fizettünk egy év alatt, és kaptunk 60k értéket.

A biztosítás mindenre vonatkozik: lopásra, balesetre, vízbe ejted, tényleg bármire.

Enyémen nincsen, mert sosem lopnak meg és sosem ejtem le. Eddig egyszer esett le az ágy széléről a földre és ennyi. A párom viszont állandóan telefonál és közben hat másik dolgot csinál egyszerre, és mindig elejti.
Szoktam látni, hogy akkor a következő esés ezen az oldalon és mehetünk megint cserélni, mert szépen lassan kezd el engedni a sarka a hátlapnak, amikor elengedett, akkor pattan a telefon a kijelzőüveg szélén és reped végig az egész... :D

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2014 11:36am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 13 2014 12:00pm
van egy bizonyos onresz, amit be kell fizetned igy is, ugy is attol fuggoen hogy milyen erteku a telefonod listaaron
valamint kaptal egy koteg papirt a biztositas felteteleirol, azon van egy 80as zoldszam, azt kell felhivnod, elmondod a szitut, kapsz egy karszamot es azzal beballagsz egy tpontba
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll