Nagyon izzadós vagyok, szóval nekem ha elmegyek itthonról, akkor reggel is és este is.
Mert undorító koszosan lefeküdni az ágyba, és undorító izzadtan elmenni reggel valahova. (nyilván van aki nem izzad ennyire, de én sajnos igen)
Ha itthon vagyok és sehová sem megyek, nem csinálok semmi izzasztót és nincs rohadt meleg, akkor elég a napi 1, de az random időben.
Amikor a legnagyobb kánikula van, akkor napközben venni szoktam hűtőfürdőt, egy órára befekszem hideg vízbe. Szóval olyankor háromszor is.