d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Megnezed A Wc Papirt Törles Utan?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 02:52am
meg is szagolom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 26 2014 02:54am
> bide

De ha az nincs, akkor magasnyomasu mosoval leveretem.

This post was edited by Baleee on Jun 26 2014 02:55am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2014 02:57am
igen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 26 2014 02:58am
Quote (Baleee @ Jun 26 2014 10:54am)
> bide

De ha az nincs, akkor magasnyomasu mosoval leveretem.


egyébként this

ottvan fél méterre a wctől
amikor már csak kicsit barna a papir megfogom, átcsúszok és jó meleg vizzel seggmosás >>>>
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2014 03:26am
Quote (josheide @ 26 Jun 2014 09:49)
the toilet paper whisperer


Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 Jun 2014 09:50)
szerintem neked szar hogy az esetek nagy százalékában szaros seggel mászkálsz utána egész nap


kibaszott bonyolultak vagytok neha

torlesnel erzem az ujjbegyemmel a papiron keresztul, hogy a lenyeg lement-e vagy nem, ha erzem hogy igen, ratorlok mondjuk meg 2x es biztos az eredmeny

amugy az esetek 99%-aban letusolok szaras utan, mivel mar beallt a szervezetem arra hogy mindig reggel jon ram a szaras es tusolni is reggel szoktam

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2014 03:29am
Quote (Fej @ 26 Jun 2014 11:26)
kibaszott bonyolultak vagytok neha

torlesnel erzem az ujjbegyemmel a papiron keresztul, hogy a lenyeg lement-e vagy nem, ha erzem hogy igen, ratorlok mondjuk meg 2x es biztos az eredmeny

amugy az esetek 99%-aban letusolok szaras utan, mivel mar beallt a szervezetem arra hogy mindig reggel jon ram a szaras es tusolni is reggel szoktam


de téged valami isteni segglyukkal áldott meg az ég, nekem fél óráig kell törölni, és még utána se biztos, hogy teljesen tiszta, ráadásul ha a papír már teljesen tiszta, az se jelent semmit, mert ha még kétszer-háromszor rátörlök, egyszer simán előbújik a szar a helyéről, és akkor lehet törölni megint
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 26 2014 03:30am
igen
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 26 2014 03:30am
Quote (tevetava @ Jun 26 2014 10:29am)
de téged valami isteni segglyukkal áldott meg az ég, nekem fél óráig kell törölni, és még utána se biztos, hogy teljesen tiszta, ráadásul ha a papír már teljesen tiszta, az se jelent semmit, mert ha még kétszer-háromszor rátörlök, egyszer simán előbújik a szar a helyéről, és akkor lehet törölni megint


Ne egyel annyi szart es a szarod se lesz annyira szar.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 26 2014 03:33am


/thread
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 26 2014 03:49am
Quote (bbaallaaggee @ Jun 26 2014 10:33am)
http://s24.postimg.org/mmskot2lh/1381187281597.png

/thread


ahogy a csavo athuzza a hatan a papirt... rossz oldala fekalias a segg utan mar nem tud csavart belerakni, igy a belso oldala kell h szaros legyen nem a kulso



amugy engem nez meg a wc papir, es rendesen elvegzi a dolgat
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll