Quote (Fej @ 26 Jun 2014 11:26)
kibaszott bonyolultak vagytok neha
torlesnel erzem az ujjbegyemmel a papiron keresztul, hogy a lenyeg lement-e vagy nem, ha erzem hogy igen, ratorlok mondjuk meg 2x es biztos az eredmeny
amugy az esetek 99%-aban letusolok szaras utan, mivel mar beallt a szervezetem arra hogy mindig reggel jon ram a szaras es tusolni is reggel szoktam
de téged valami isteni segglyukkal áldott meg az ég, nekem fél óráig kell törölni, és még utána se biztos, hogy teljesen tiszta, ráadásul ha a papír már teljesen tiszta, az se jelent semmit, mert ha még kétszer-háromszor rátörlök, egyszer simán előbújik a szar a helyéről, és akkor lehet törölni megint