Quote (ace07 @ 22 Jun 2014 13:24)
3-4K / kg áron is lehet néha kapni egész normálisakat. Én is kb azért eszek, hogy hízzak és finnyás vagyok meg minden, de steak az nagyon finom tud lenni és élvezet enni.
Yy, foleg, amikor nincs agyonsutve es erzed a hus izet.

Meg persze ha normalis husbol csinaljak.