d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Is Help > Nem Talalom Mobilos Topikot
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2014 08:58am
Quote (jarabekg @ Jun 21 2014 04:23pm)
Asszony szeretne maganak venni egy uj telefont, 100k a koltsegvetesi plafon.

Azt szeretne, hogy tudjon vele normalisabb kepeket csinalni, a tobbi nem iagazan fontos, szoval azt mondtam neki, hogy vegyen lumniat valamit, mert az androidosat nem tudna kihasznalni, lassuak a sok csilivilitol es nem is tul stabilak.
Erre kinezte ezt az 1020-at, mert hogy biztos jajdegyonyoru kepeket csinal, elolvastam az optikai reszet, es igazabol egy elegge tularazott tryhard azert, hogy ne a szokasos tragya telefonos kepeket csinalja, nem tul sok sikerrel.

Szoval jelenleg itt allunk, mondtam neki, hogy ennyi penzt nem er ez a szar, nezzen mast ami kinezetre is tetszik neki, meg olcsóbb is. Kéne egy megbizhatobb ujabb firssebb darab, viszont nem igazan kovetem a mobiltrendeket mostansag. Valaki tudna nekem segiteni?


Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 21 2014 08:58am
Barátnőmnek L2 G2 van. Olyan 100-110 körül már biztos lehet kapni. Gyönyörű képeket csinál. Nézz pár mintaképet, biztos van fent neten.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 21 2014 09:00am
Quote (ace07 @ 21 Jun 2014 16:58)
Barátnőmnek L2 G2 van. Olyan 100-110 körül már biztos lehet kapni. Gyönyörű képeket csinál. Nézz pár mintaképet, biztos van fent neten.


nekem meg r2 d2 JASHashdwyierJSFNAScXXXDD_D:;AS:D;SA-:.asDA
/senee
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 21 2014 09:01am
Quote (ace07 @ Jun 21 2014 03:58pm)
Asszonynak L2 G2 van. Olyan 100-110 körül már biztos lehet kapni. Gyönyörű képeket csinál. Nézz pár mintaképet, biztos van fent neten.


fixed
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
Jun 21 2014 09:32am
LG G2 iPhone 4s Ascend P6
Mini jelzovel ellátott telefont semmi kepp. Nekem p6 van, 5 megás elolapi kamerával remek selfie készíthető. Hatlapi 8as, frissítés terén multheten jött ki a 4.4ra. A 4s hatlapi kameraja egyik legjobb a piacon ár érték arányába.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2014 09:51am
Quote (ace07 @ Jun 21 2014 02:58pm)
Barátnőmnek L2 G2 van. Olyan 100-110 körül már biztos lehet kapni. Gyönyörű képeket csinál. Nézz pár mintaképet, biztos van fent neten.


ő már svájci barátnő vagy exportált magyar?!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2014 09:58am
jarabek a pikírt humorú fiatal liberális értelmiségi és mobilszakértő
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 21 2014 10:22am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 21 2014 03:55pm)
1020 vagy vegyen egy olcsóbb lumiát, meg egy jó fényképezőt.
Még egy szar fényképező is jobb képeket fog csinálni, mint a legjobb telefon. Egyszerűen a fizikai korlátok miatt.


Ezt valamiért nem akarja elhinni nekem, pedig szazszor elmagyaraztam neki. En is azt mondtam, hogy szerintem vegyen egy olcsobb lumniat, csak nem tudom melyiket, mert az elso nehany generacio ugy hallottam eleg sok hibaval kuszkodott.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 21 2014 10:23am
Quote (jarabekg @ 21 Jun 2014 18:22)
Ezt valamiért nem akarja elhinni nekem, pedig szazszor elmagyaraztam neki. En is azt mondtam, hogy szerintem vegyen egy olcsobb lumniat, csak nem tudom melyiket, mert az elso nehany generacio ugy hallottam eleg sok hibaval kuszkodott.


Annyi a lényeg, hogy wp8-as legyen, ne wp7.
Ha meg van della, akkor 1gb ram legyen benne, ezen kívül már tényleg csak a méret és, hogy melyik tetszik.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 21 2014 10:25am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 21 2014 05:23pm)
Annyi a lényeg, hogy wp8-as legyen, ne wp7.
Ha meg van della, akkor 1gb ram legyen benne, ezen kívül már tényleg csak a méret és, hogy melyik tetszik.


ok, ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll