d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Félévi/évvégi Osztályzat Topik
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 20 2014 04:54am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 20 2014 04:55am
inb4 ricsárdka és mes
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 20 2014 04:57am
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2014 12:54)
http://2.ii.gl/FaUR2QkR.png


mi az hogy megtagadva? odamész a tanárhoz, és nem írja alá az osztályzatod?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 20 2014 04:58am
Quote (MarcusD @ Jun 20 2014 12:57pm)
mi az hogy megtagadva? odamész a tanárhoz, és nem írja alá az osztályzatod?


igen, de ilyenkor lehet kérni trial by combatet, és szkanderben eldöntitek, hogy aláírja, vagy nem
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 20 2014 05:00am
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2014 11:58)
igen, de ilyenkor lehet kérni trial by combatet, és szkanderben eldöntitek, hogy aláírja, vagy nem


nekünk barkochbázni lehet, ha kitalálod 5 kérdésből mire gondolt a tanár akkor aláírják
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 20 2014 05:02am
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2014 12:58)
igen, de ilyenkor lehet kérni trial by combatet, és szkanderben eldöntitek, hogy aláírja, vagy nem


Quote (Ghostmasterq @ 20 Jun 2014 13:00)
nekünk barkochbázni lehet, ha kitalálod 5 kérdésből mire gondolt a tanár akkor aláírják


hehereszek
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 20 2014 05:05am
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2014 12:58)
igen, de ilyenkor lehet kérni trial by combatet, és szkanderben eldöntitek, hogy aláírja, vagy nem


gondolom ezek ilyen 60 éves öregek, az ilyeneket csak lenyomod
kek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 20 2014 05:28am
már épp be akartam postolni, de aztán rájöttem hogy igazából valszleg gecire nem érdekel senkit és el se olvasnák, szóval inkább nem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 20 2014 05:31am
lediplomaztam

get on my level
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 20 2014 05:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jun 2014 13:28)
már épp be akartam postolni, de aztán rájöttem hogy igazából valszleg gecire nem érdekel senkit és el se olvasnák, szóval inkább nem


a postjaid 90%-át nem érdekli senki, szóval nyugodtan bepostolhatod :)))
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll