d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hy
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 12:45am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 12:30am)
Sziasztok megyek horvatba parommal kedvesemmel kicsimmel nem leszek ket hetig
Szia hunsub
Sziasztok
Szia xgurke


Érezzétek jól magatokat.

Aztán bírjatok magatokkal, nem ám megint arra jössz haza, hogy össze kell varrni a segged.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 19 2014 12:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 19 2014 07:45am)
Érezzétek jól magatokat.

Aztán bírjatok magatokkal, nem ám megint arra jössz haza, hogy össze kell varrni a segged.


röhögök
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 19 2014 01:18am
Quote (Nerz8 @ 19 Jun 2014 02:35)
http://www.youtube.com/watch?v=TOlhwvm63pE


engem jobban lenyűgöz az a gépezet amivel csinálja mint maga a szám
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll