Quote (zsansaccount @ Jun 17 2014 04:23pm)
múltkor pont a spektrumon (asszem) ment egy dokumentum film, h mi történne ha megduplázódna az emberiség. már nem emlékszem, hogy mikorra becsülték ezt, de mindenképpen valós probléma.
az a sorozat, ahol az emberiséget fenyegető dolgokról van szó, nem jut eszembe a címe.
Ha egyik naprol a masikra megduplazodna nyilvan nagy zürzavar lenne, de ha elöre tudjuk hogy igy lesz addigra megoldjuk a vele jövö problemak nagy reszet.