d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Túlnépesedés
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 17 2014 09:16am
Quote (Anarkin @ 17 Jun 2014 17:14)
nem azért de az elmúlt évben 5 prezentációt néztem meg arról hogy valahol 12-15 milliárdnál meg fog állni az egész, és egész jól alátámasztották


Es mik voltak a fobb okai a stagnalasnak?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 17 2014 09:18am
Quote (Namechange @ 17 Jun 2014 16:16)
Es mik voltak a fobb okai a stagnalasnak?


az amelyik a legjobban megmaradt bennem az amit rici postolt most
nézd meg, kewl
de amúgy az példaként hogy a gyerekek száma már amúgy se nő (valami 2-3 milliárd körül van egy ideje)

This post was edited by Anarkin on Jun 17 2014 09:18am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 09:18am
Quote (Namechange @ Jun 17 2014 05:16pm)
Es mik voltak a fobb okai a stagnalasnak?


Amerika europa + azsia fejlettebb orszagai mar most sem novekednek, sot inkabb fogynak letszamban
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 17 2014 09:19am
Tulnepesedes baromsag, max afrikaban lesz gond ahol esz nelkül szaporodnak az emberek meg az ec.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 09:21am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 17 2014 03:19pm)
Tulnepesedes baromsag, max afrikaban lesz gond ahol esz nelkül szaporodnak az emberek meg az ec.


meg borsodban
:Xd
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 09:22am
nezzetek meg az Utopia c. sorozatot
related
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 17 2014 09:22am
Quote (Senee @ Jun 17 2014 04:21pm)
meg borsodban
:Xd


Ott is csak addig amig meg nem valasztjak egyszer a jobbikot.

:Xd
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 09:23am
Quote (Senee @ Jun 17 2014 05:21pm)
meg borsodban
:Xd


100 ev es a magyarok lesznek a kisebbseg))
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 17 2014 09:23am
múltkor pont a spektrumon (asszem) ment egy dokumentum film, h mi történne ha megduplázódna az emberiség. már nem emlékszem, hogy mikorra becsülték ezt, de mindenképpen valós probléma.
az a sorozat, ahol az emberiséget fenyegető dolgokról van szó, nem jut eszembe a címe.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 17 2014 09:25am
Quote (zsansaccount @ Jun 17 2014 04:23pm)
múltkor pont a spektrumon (asszem) ment egy dokumentum film, h mi történne ha megduplázódna az emberiség. már nem emlékszem, hogy mikorra becsülték ezt, de mindenképpen valós probléma.
az a sorozat, ahol az emberiséget fenyegető dolgokról van szó, nem jut eszembe a címe.


Ha egyik naprol a masikra megduplazodna nyilvan nagy zürzavar lenne, de ha elöre tudjuk hogy igy lesz addigra megoldjuk a vele jövö problemak nagy reszet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll