d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jobb Adni Mint Kapni?
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 04:19am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 17 2014 10:06am)
en szeretem latni valakin hogy boldog ha meghivom valamire vagy ha csak ugy veszek a szuleimnek valamit
(itt haverokra, baratokra gondolok nn bicsiz' )


nem értem

This post was edited by Senee on Jun 17 2014 04:19am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 17 2014 04:26am
Quote (Senee @ Jun 17 2014 12:19pm)
nem értem


nem is fogod, mert te max wowban hivsz meg vkit 1 flaskre
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 04:28am
Quote (Senee @ 17 Jun 2014 12:19)
nem értem


sajnallak
de tenyleg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 17 2014 04:31am
én szeretek adni, szóval igen
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 04:46am
igen ugyhogy donoltam
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 04:48am
Quote (GoreKnight9 @ 17 Jun 2014 12:28)
sajnallak
de tenyleg


te így kb lesajnálod?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 04:52am
Quote (Rawen @ 17 Jun 2014 12:48)
te így kb lesajnálod?


Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 17 2014 04:58am
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele

esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?

10/10 bar az egesz szoveget be lehetne masolni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 04:59am
Quote (GoreKnight9 @ 17 Jun 2014 12:52)
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.


nem rossz, természetesen végigolvastam
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 17 2014 05:02am
En nagyon szeretem ha valakinek talalok egy nagyon jo ajandekot es nagyon orul neki
Mrg ugy amugyis a kozeleteben is, igenre voksoltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll