d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev123427Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 01:46pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 16 2014 07:42pm)
never go full cancer


de amugy szanalmas az egesz rencer


ez még rímelt is. egyebkent apukamnak van egy jogász ismerőse, szomszédunknak meg egy kurvajó ügyvéd testvére van.
már csak egy apeh-es ismeros kene, és a végén még én jövök ki jól ebből az egészből

Quote (rapiddani @ Jun 16 2014 07:46pm)
mondjuk semmi flame, de az feltűnhetett volna ,hogy nem kapsz diákodra matricát


kaptam. van érvényes diakom
de esti gimnaziumhoz nincs tb támogatás

This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 01:47pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 16 2014 01:47pm
3 millió forint, hogy megmérgezzenek jól kivan találva az egészségügy
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 16 2014 01:47pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 07:46pm)
ez még rímelt is. egyebkent apukamnak van egy jogász ismerőse, szomszédunknak meg egy kurvajó ügyvéd testvére van.
már csak egy apeh-es ismeros kene, és a végén még én jövök ki jól ebből az egészből



kaptam. van.


wot, akkor retardba mentem, én úgy tudtam estiseknek nincs diák státuszuk amiért matricát meg diákot se kapnak
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 01:50pm
Quote (championmath @ Jun 16 2014 07:47pm)
3 millió forint, hogy megmérgezzenek jól kivan találva az egészségügy


1 kemoterápiás kezelés 3 milla, ebből én hetet kaptam

Quote (rapiddani @ Jun 16 2014 07:47pm)
wot, akkor retardba mentem, én úgy tudtam estiseknek nincs diák státuszuk amiért matricát meg diákot se kapnak


mint kiderült, mivel nem dolgoztam tanulás alatt még családit is igényelhettünk volna lel.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 01:51pm
van ismerősöm NAV-nál
gl a kidumálással
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 16 2014 01:51pm
ideje kiköltözni angliába
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 01:53pm
Quote (MarcusD @ Jun 16 2014 07:51pm)
ideje kiköltözni angliába


elso postod amin nevettem
de amugy erről hallottam, sőt... ismerősömnek is volt ilyen problémája, kiment külföldre és ott elvileg nem baszhatják meg emiatt.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 16 2014 01:53pm
Majd megkerdem apumat, o ~10 evet apehnal is volt, most meg a TB-nel van. (jogasz, jogtanacsos, foosztalyvezeto-ig.helyettes)
+ blizzardnal dolgozik es o nyomkodja a reset gombot.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 01:54pm
Quote (Baleee @ 16 Jun 2014 21:53)
Majd megkerdem apumat, o ~10 evet apehnal is volt, most meg a TB-nel van. (jogasz, jogtanacsos, foosztalyvezeto-ig.helyettes)
+ blizzardnal dolgozik es o nyomkodja a reset gombot.


állíccsa le mos mán magát akkó
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 02:02pm
de wtf nem kertek el a tb kartyadat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123427Next
Add Reply New Topic New Poll