d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kosz Mate
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 12:05pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:02pm)
hivd el a balatonra


Remelem h balatonon jol agyonver mindenki mindenkit etc :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 12:10pm
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 07:05pm)
Remelem h balatonon jol agyonver mindenki mindenkit etc :)


ha te nem jossz, meg csak hate sem lesz, nem hogy verekedes
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 12:10pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 06:10pm)
ha te nem jossz, meg csak hate sem lesz, nem hogy verekedes


++
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 12:11pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:10pm)
ha te nem jossz, meg csak hate sem lesz, nem hogy verekedes


Kepzelem
Pont mint hunsubon kb
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 12:12pm
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 06:11pm)
Kepzelem
Pont mint hunsubon kb


altalaban csak veled volt probléma. mindig téged ütöttek, vertek, nekedfutottak veled ordibáltak mert egy retardálttá váltasz amint részeg leszel.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 12:14pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:12pm)
altalaban csak veled volt probléma. mindig téged ütöttek, vertek, nekedfutottak veled ordibáltak mert egy retardálttá váltasz amint részeg leszel.

1.Nem ordibalt velem senki
2.Eletedben nem lattal meg reszegen
De azert kosz megint a hasznos infot bag :)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 12:16pm
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 06:14pm)
1.Nem ordibalt velem senki
2.Eletedben nem lattal meg reszegen
De azert kosz megint a hasznos infot bag :)


nem emlekszel mikor osterbrau elott hánytattunk etettünk itattunk téged janóval h jobban legyél mert mar menni alig bírtál?
még le is hánytad a kabátját.
amikor a blahára mentünk, ottvolt gürke és mes, végig őket basztattad mikor vizipipáztunk, ott is részeg voltál
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 12:18pm
igen rici, mindenki hulye, csak te vagy helikopter
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 12:18pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 06:16pm)
nem emlekszel mikor osterbrau elott hánytattunk etettünk itattunk téged janóval h jobban legyél mert mar menni alig bírtál?
még le is hánytad a kabátját.
amikor a blahára mentünk, ottvolt gürke és mes, végig őket basztattad mikor vizipipáztunk, ott is részeg voltál


ezeket a részeket elfelejti mindig
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 12:21pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:12pm)
altalaban csak veled volt probléma. mindig téged ütöttek, vertek, nekedfutottak veled ordibáltak mert egy retardálttá váltasz amint részeg leszel.


Kk, majd szolj ha en is ok nelkul megvertem valakit
Nemhogy reszegen, akar meg jozanon is
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll