d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vakáció - Ki Hova Megy Nyáron > értelmes Topic
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 02:17am
Nem megyek sehova
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 14 2014 02:40am
Szerbiaba megyek GF-el, meg lehet szerdai szalon (ilyen eltes irodalmi lofasz, inb4 lol fag) táborba, meg sub nyaralás. Jah meg majd valamikor a hetekben megyunk Szombathelyre megnezni az Egyhazmegye konyvtarat gfel mert kozepkori muveszettel akar foglalkozni kodexek etc en meg ugye latinszakos vagyok. patricius mint baszas
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 02:41am
Quote (ElCapitano @ 14 Jun 2014 10:40)
Szerbiaba megyek GF-el, meg lehet szerdai szalon (ilyen eltes irodalmi lofasz, inb4 lol fag) táborba, meg sub nyaralás. Jah meg majd valamikor a hetekben megyunk Szombathelyre megnezni az Egyhazmegye konyvtarat gfel mert kozepkori muveszettel akar foglalkozni kodexek etc en meg ugye latinszakos vagyok. patricius mint baszas


>olvasni
>2014

lel
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 14 2014 02:41am
Quote (ElCapitano @ Jun 14 2014 08:40am)
Szerbiaba megyek GF-el, meg lehet szerdai szalon (ilyen eltes irodalmi lofasz, inb4 lol fag) táborba, meg sub nyaralás. Jah meg majd valamikor a hetekben megyunk Szombathelyre megnezni az Egyhazmegye konyvtarat gfel mert kozepkori muveszettel akar foglalkozni kodexek etc en meg ugye latinszakos vagyok. patricius mint baszas


Patricius az a jövendőbeli munkanélkülit jelenti?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 14 2014 02:43am
Quote (rapiddani @ 14 Jun 2014 10:41)
Patricius az a jövendőbeli munkanélkülit jelenti?


mérnök úr
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 14 2014 02:47am
Quote (ElCapitano @ 14 Jun 2014 09:40)
Szerbiaba megyek GF-el, meg lehet szerdai szalon (ilyen eltes irodalmi lofasz, inb4 lol fag) táborba, meg sub nyaralás. Jah meg majd valamikor a hetekben megyunk Szombathelyre megnezni az Egyhazmegye konyvtarat gfel mert kozepkori muveszettel akar foglalkozni kodexek etc en meg ugye latinszakos vagyok. patricius mint baszas


Itthon vagyunk, pm ha jossz!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 02:49am
apámék csopakon laknak, úgyhogy 0-24 ott leszek, kivéve szakmai gyak alatt, mert akkor hatvanba fogok járkálni minden nap
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 14 2014 02:52am
Sehova ,dolgozni fogok.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 14 2014 02:55am
melozok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 03:06am
Meglátogatom a költői Winterspriget Kalimdorban, aztán nyár vége fele egy kőkemény dzsugeltúrát is beterveztem Stranglethorn Valebe
Aztán jöhet egy hetes őszi regenerálódás nagyiéknál az Arathi Felvidéken
Go Back To Magyar Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll