Quote (ElCapitano @ 14 Jun 2014 09:40)
Szerbiaba megyek GF-el, meg lehet szerdai szalon (ilyen eltes irodalmi lofasz, inb4 lol fag) táborba, meg sub nyaralás. Jah meg majd valamikor a hetekben megyunk Szombathelyre megnezni az Egyhazmegye konyvtarat gfel mert kozepkori muveszettel akar foglalkozni kodexek etc en meg ugye latinszakos vagyok. patricius mint baszas
Itthon vagyunk, pm ha jossz!