Quote (xGurke @ Jun 13 2014 10:59am)
nem tudok elképzelni a focinál és a forma1nél unalmasabb sportot
talán a hosszú távú futások, gyaloglások, meg amikor síelnek + lőnek egy szinten van velük
Futas szerintem izgalmas ha beleeled magad az egyik sportolo cipöjebe. Vagy amikor a csajok futnak, sportos csajok instant bonert valtanak ki nalam. Focit meg f1et viszont nem birok nezni, annak ellenere hogy szinte minden mas sportot szeretek nezni, meg akkor is ha a szabalyokat sem ismerem (baseball pl)