d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dalszövegek Magyarul
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 12 2014 02:03pm
Quote (tevetava @ 12 Jun 2014 21:02)
az add az nem butaság


igen, tudom
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 12 2014 02:05pm
uss meg
aztan csak erints meg
amig elerem a kielegulesemet
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 12 2014 02:06pm
rossz fiuk, rossz fiuk
mit fogtok csinálni,mit fogtok csinálni
amikor értetek jönnek?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2014 02:10pm
Vagyok a loember
Mentalisan örült
Egy szuper eles lövö
Ülök egy haztetön
A nevem MC H, vannak nagy töreseim
Es basszusom
Egy, kettö, proba
Ez egy keverek nyakfodor a magig
A texturan keresztül
Kostold meg a hozzavalokat
Igen!

Iii-ii-ii-gen, ii-igen, kemenymagnak erzem magam
Iii-ii-ii-gen, ii-igen, mindig kemenymag

Lirai szexet akarok
Jeg es platinum technika
Egy perc a jatekban
Amikor felfedezed a nyakaimat
Ne aggodj
En es a csapatom, tul MELEGEK vagyunk
akarmilyen csapat vagy MC
Felszakitod a B-t gyülöletet akarsz
Irigykedessel nem mesz semmire, HP vagyok

Iii-ii-ii-gen, ii-igen, kemenymagnak erzem magam
Iii-ii-ii-gen, ii-igen, mindig kemenymag

Rendben
Egy vilag, egy emberek, egy zene - egy MC

Iii-ii-ii-gen, ii-igen, kemenymagnak erzem magam
Iii-ii-ii-gen, ii-igen, mindig kemenymag
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 12 2014 02:30pm
Mi lovagolt a folyók a keleti nyomvonal
Mélyen a föld a Rus
Miután a szél a vitorlákat
És a ritmust a evezőket

Nem menedéket ebben az ellenséges földön
Folyamatosan résen
Kész harcolni és megvédeni
A hajó amíg a végsőkig

Azért jöttünk, támadás alatt
Én halálos sebet kapott
A lándzsa kénytelen volt a hátam
Még mindig harcoltak

Ha meghalok
Lay nekem egy halom
Emelje fel a követ, hogy mindenki láthassa
Runes faragott emlékezetemben
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 12 2014 02:31pm
A tető a tető a tető tűzön van
A tető a tető a tető tűzön van
Mi nem kérünk nem vizet, engedd az anyabaszót égni
Égj, anyabaszó, égj!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 12 2014 02:36pm
Istenem.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2014 02:43pm
[Intro - Eröszakos J]
Van egy elmélet
Látod Mike, van egy kis elmélet
A mágiáról, és a csodákról
[Bozont 2 Szmoki] Így van, így van

[elsö vers]
[EJ] Ha varázslat minden, amit valaha is ismert
Akkor könnyű észrevenni, hogy valójában mi folyik
De láttam csodát minden módon
[B2SZ] És látom csodák minden nap
oceanokat átívelő túl szemem elől
[EJ] És egy millió csillag messze meghaladja őket éjjel
Nem kell nagy, hogy vizsgálja meg az égen
És tudom, hogy ez egy csoda tágra nyílt
[B2SZ] Nézd meg a hegyeket, fákat, a hét tengert
[EJ] És minden hűtés víz, kérlek!
Forró láva, a hó, az eső és a köd
[B2SZ] Hosszú nyak zsiráfok, kedvtelésből tartott macskák és kutyák
[EJ] És láttam nyolcvanötezer embert
Mindet egy szobában, valamint az egyenlő
[B2SZ] Tiszta mágia születése gyerekeim
Láttam a szart, hogy lesz sokk a szemhéjon
[EJ] A Nap és a Hold, és még a Mars
[B2SZ] A Tejes Ut és a kurva hullocsillagok
[EJ] UFO-k, [B2SZ] a folyó folyik
[EJ] Ültess egy kis mag és a természet nő
[B2SZ] Niagara vizeses és a piramisok
[EJ] Minden, amit hittek, mint a gyerekek
[B2SZ] Rohadt szivárvány után esik
Elég csodákat robbantani az agyad
[EJ] adtam a halat egy pelikán Frisco Bay
Megpróbált enni a mobilom, [B2SZ] elfutott
[EJ] És a zene varázslatos, tiszta és tiszta
Érezni azt, és hallani, de nem lehet látni

[kampo]
(Ön hisz a csodákban?)
[EJ] A zene minden varázslat
Nem lehet még tartani
(Látsz és elismerik csodák?)
Csak ott a levegőben
(Ön hisz a csodákban?)
[B2SZ] Pure kibaszott magic [EJ] Igaz?
[B2SZ] Ez a szar robbanni fog a kibaszott fejében
(Látsz és elismerik csodák?)

[masodik vers]
[EJ] A zene olyan, mint a szeretet, ez az egész egy érzés
És ez tölti meg a szobát a padlótól a mennyezetig
[B2SZ] Látom csodát körülöttem
Allj le és nézz körül, ez az egész elképesztő
[EJ] víz, tűz, levegő és kosz
[B2SZ] Rohadt mágnesek, hogyan működnek?
És én nem akarok beszélni, hogy egy tudós
Maguk szarháziak hazudik, és hogy én mérges
[EJ] Napfogyatkozás, és gonosz az időjárás
[B2SZ] Tizenötezer Juggalos együtt
[EJ] És én szeretem az anyám, hogy nekem ez a
Az idő ezen a bolygón, figyelembe semmit biztosra
Láttam egy hernyó pedig egy pillangó
[B2SZ] Csodák nem semmi hazudni
[EJ] kis Shaggy ugy néz ki, mint nagy Shaggy
És a kisfiú úgy néz ki, mint apu
[B2SZ] Csodák minden és mindenhol nézel
És senki sem marad, ahol fel
Ez a világ a tiéd, hogy tárja fel
[EJ] Ez semmi, de csodákra túl az ajtót
The Dark Carnival a meghívót
[B2SZ] A tanú, hogy magyarázat nélkül
[EJ] Vessen egy pillantást a szép teremtés
[B2SZ] és élvezze a jobb elismeréssel
[EJ] Hollok, szellemek, [B2SZ] az éjféli part
[EJ] A csodája a világ, [B2SZ] rejtélyek a leginkább
[EJ] Csak nyisd ki az elméd, és ez nem egyáltalán nem
[B2SZ] A figyelmen kívül hagyja a csodák minden nap
[VJ], és hogy az igazi

[kampo]
(Ön hisz a csodákban?)
[EJ] Magic mindenütt ebben a kurva
(Látsz és elismerik csodák?)
[B2SZ] Ez az egész, te nem is tudsz róla
(Ön hisz a csodákban?) Shit őrült
(Látsz és elismerik csodák?)
(Annyi csodát, a mágikus csodák)

[Outro]
Ön hisz a csodákban?
Van ideje a csodákat?
Látsz és elismerik csodák?
Így sok csodát, a mágikus csodák
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 03:01pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 12 2014 07:57pm)
http://www.youtube.com/watch?v=efIfk8uNPGE
/thread


ezt a ritmusérzéket tanítani kéne
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 03:02pm
Quote (xGurke @ 12 Jun 2014 23:01)
ezt a ritmusérzéket tanítani kéne


biztos jo az agyban is
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll