Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 16:52)
az itteni postok 90 százaléka kimeríti, gondolok itt a baszogatós az off-topic és a random gif postokra
ráadásul semmi újat nem csinálok, csak azt amit a többiek is, úgyhogy ne sírj pls
igen, viszont megnézed, hogy a többi felhasználónak mondjuk 20%-a spam, meg baszogatás, neked meg azért időközönként bőven 50% felett van