d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Zöld
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2014 09:46am
a kenyeret általában igen
a kukába gyűjtöm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:46am
blank topic
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2014 09:48am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 16:46)
blank topic


csináld csak barátom, tegnap nagyjából másfél percem be telt 15 hasonló postodat összegyűjtenem
még pár nap, és elküldenek pár nap kényszer szabira :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 09:48am
Ja, van kulon papiros meg kenyeres szemetesunk.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:49am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 11 2014 04:48pm)
csináld csak barátom, tegnap nagyjából másfél percem be telt 15 hasonló postodat összegyűjtenem
még pár nap, és elküldenek pár nap kényszer szabira :)


idézd a szabályzat azon pontját légy szíves, amelyiket megsértettem :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2014 09:50am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 16:49)
idézd a szabályzat azon pontját légy szíves, amelyiket megsértettem :)


mondjuk ez eléggé kimeríti a spam fogalmát
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:52am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 11 2014 04:50pm)
mondjuk ez eléggé kimeríti a spam fogalmát


az itteni postok 90 százaléka kimeríti, gondolok itt a baszogatós az off-topic és a random gif postokra

ráadásul semmi újat nem csinálok, csak azt amit a többiek is, úgyhogy ne sírj pls
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2014 09:53am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 16:52)
az itteni postok 90 százaléka kimeríti, gondolok itt a baszogatós az off-topic és a random gif postokra

ráadásul semmi újat nem csinálok, csak azt amit a többiek is, úgyhogy ne sírj pls


igen, viszont megnézed, hogy a többi felhasználónak mondjuk 20%-a spam, meg baszogatás, neked meg azért időközönként bőven 50% felett van
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 09:54am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:52)
az itteni postok 90 százaléka kimeríti, gondolok itt a baszogatós az off-topic és a random gif postokra

ráadásul semmi újat nem csinálok, csak azt amit a többiek is, úgyhogy ne sírj pls


igen, igy egesz biztosan megszeret majd a hunsub
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 11 2014 09:54am
1 reszet igen
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll