igazából tök mindegy
vanek - lacii - nerfhydra egy szinten vannak : fogyatékos random postok, block
senee : régen még vicces volt basztatni, de aztán kifogyott a szuflából és kb copy paste nyomta ugyanazokat a szövegeket, ami már nem volt szórakoztató, úgyhogy block
rici : elég rák, postjainak a 90% teljesen felesleges, a 10%-ért meg nem éri meg unblockolni
van még 1-2 blocked ember nálam, de azok ilyen full randomok, nem is tudom hogy ide járnak e még, úgyhogy a felsoroltak közül [x] bárki
This post was edited by xGurke on Jun 11 2014 02:47am