Quote (fahrii @ Jun 9 2014 07:28pm)
sose értettem azokat akik MMOval játszanak
totál időpocséklás mind
én személy szerint azért szeretem mert az életben idealista voltam, szociologiát tanultam és szerettem volna egy rendes élhető világot, egy szebb világot
de rájöttem olyan mintha széllel - mit széllel, hurrikánnak pisálnék szembe
ezért aztán megcsömörlöttem az egész élettől és egy élhetőbb világot kerestem, ahol szintén sok a gonosz de azért mégis képes legyőzni az ember azt és urrá lenni rajta
a wow világ egy élhető világot biztosít
nem úgy mint ez a szar élet