d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 10:01am
Quote (Anarkin @ 6 Jun 2014 17:53)
munkahely aláírta


hova
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 6 2014 10:08am
gépészmérnököknél ebben a formában totál faszság a szakmai gyakorlat, a cég nem mer rád bízni semmi komolyat, mert egy taknyos kis egyetista vagy, azt ha elbaszol valamit, akkor rajtuk csattan a szar

én bsc-n papíron fateromék cégénél voltam szakmai gyakorlaton, úgyhogy itthon basztam a rezet végig, meg 2 napig be kellett járnom a tanszékre anyagvizsgálatokat csinálni, de azt meg élveztem igazából
ahogy beszéltem az évfolyamtársaimmal, kevés ember volt, aki pozitív dolgokat mondott volna a szakmai gyakorlatáról, a legtöbbjüktől azt hallottam, hogy fossá unták magukat az irodában 6 héten keresztül


most msc-n már ténylegesen dolgoznom kell majd, a tanszéken fogom vizsgálni többsoros hegesztett kötések szövetszerkezeteit
jó nagy szopó meló lesz, de legalább érdekes a téma
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 6 2014 10:24am
épületgépészeti cég, de vannak olyan projektjeik, amikhez villamosmérnökök is kellenek. Konkrétan valszeg LED mátrixot fogunk éleszteni, programozni hasonlók. De lehet hogy más lesz a téma, majd akkor derül ki mikor megyek, és meglátjuk hogy hogy állnak.
Nem tudom hogy cég nevet szabad-e írni. 11. ker

Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Jun 2014 18:00)
nemtudom


valami épületgépész tervező cég, 6 hét


a végén még lehet hogy mesh-sel fogok együtt dolgozni.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2014 10:29am
Most megyek nyáron, jó volt.

Zsugorcső szeletelő berendezést kell majd terveznem, és hozzá megcsinálni a plc programot. Lesz két szakmai konzulensem is, akik aktívan figyelemmel kísérik a projektet, és segítenek ha elakadok. Használni fogják a berendezést elvileg, szóval ég csak az sem igaz amit dejv mond.
Nem kell majd bejárni, csinálhatom itthonról, hetente párszor be kell ennem, megmutatni, hogy hogy állok.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 6 2014 10:33am
egy webfejlesztő cégnél voltam 2 hónapot. semmi extra, tesztelési meg egyéb random munkákat kellett csinálnom aztán aláírták a papírokat. ennyi, de nem volt rossz.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 10:34am
Quote (Nerz8 @ 6 Jun 2014 18:33)
egy webfejlesztő cégnél voltam 2 hónapot. semmi extra, tesztelési meg egyéb random munkákat kellett csinálnom aztán aláírták a papírokat. ennyi, de nem volt rossz.


nerd
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 6 2014 10:37am
Quote (Rawen @ 6 Jun 2014 18:34)
nerd


nerz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 10:56am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2014 04:29pm)
Most megyek nyáron, jó volt.


Holnap lesz, jó volt

xdG:XDH_STZwé345k
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 6 2014 11:48am
Imadtam a gyakorlataim majd ha gepnel leszek meselek bove ben
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 6 2014 11:49am
Voltam 5 hetet üzleti gyakorlaton, csinaltam a sok szolgamunkat (masolni, összefüzni, etc).
Go Back To Magyar Topic List
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll