Quote (MarcusD @ Jun 5 2014 07:15pm)
asszem 6-7 évesen a passión kicsit pityeregtem
de am nem emlékszem rá hogy sírtam volna akármin
walking dead, lol, ott min lehet sírni
max a röhögéstől sírtam eddig azon
hogy egy aranyos kisgyerek ilyen vilagban kell felnöjön ill kellene de fejbelövik mert félresiklott a gondolkodasa szegenynek
pedig milyen szep kis lanyka volt :c
ha ott lettem volna én vallaltam volna hogy magammal viszem inkabb mint hogy lelojek