d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 5 2014 01:14pm
a love storyn sirtam

meg régen a fehér agyar c filmen mikor elkuldi a kutyat es dobalja
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2014 01:15pm
tegnap eléggé depis voltam, így hát megnéztem a nyomorultakat

mennyi feel egyetlen műben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 5 2014 01:15pm
wow-ozas közben meg folyamatosan sírok
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:15pm
a terminator 2 vegen mindig sirok, de csak
miota tudom hogy nerz meg nem latta
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 5 2014 01:15pm
asszem 6-7 évesen a passión kicsit pityeregtem

de am nem emlékszem rá hogy sírtam volna akármin

walking dead, lol, ott min lehet sírni
max a röhögéstől sírtam eddig azon

This post was edited by MarcusD on Jun 5 2014 01:17pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:17pm
Quote (MarcusD @ 5 Jun 2014 20:15)
asszem 6-7 évesen a passión kicsit pityeregtem

de am nem emlékszem rá hogy sírtam volna akármin


6-7 evesen veled megnezettek a passiot? nem lehetett egyszeru gyerekkorod
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 5 2014 01:18pm
Quote (Fej @ 5 Jun 2014 21:17)
6-7 evesen veled megnezettek a passiot? nem lehetett egyszeru gyerekkorod


jó, lehet nem 6-7 évesen volt, de azt tudom hogy kurva régen

most hogy belegondolok, a cod kampányok hozták ki belőlem a legtöbb érzelmet, a végén mindig nagyon sad voltam

This post was edited by MarcusD on Jun 5 2014 01:20pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:18pm
Quote (MarcusD @ 5 Jun 2014 21:15)
asszem 6-7 évesen a passión kicsit pityeregtem

de am nem emlékszem rá hogy sírtam volna akármin

walking dead, lol, ott min lehet sírni
max a röhögéstől sírtam eddig azon


aki még nem látta spoiler jézus meghal
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 5 2014 01:18pm
Par visual novelen sirtam, filmen meg nem hiszem. Alapbol nem nagyon szoktam kimutatni az erzelmeimet, meg csecsemökoromban sem sirtam.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 5 2014 01:18pm
Quote (MarcusD @ Jun 5 2014 07:15pm)
asszem 6-7 évesen a passión kicsit pityeregtem

de am nem emlékszem rá hogy sírtam volna akármin

walking dead, lol, ott min lehet sírni
max a röhögéstől sírtam eddig azon


hogy egy aranyos kisgyerek ilyen vilagban kell felnöjön ill kellene de fejbelövik mert félresiklott a gondolkodasa szegenynek
pedig milyen szep kis lanyka volt :c

ha ott lettem volna én vallaltam volna hogy magammal viszem inkabb mint hogy lelojek
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll