☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Which English?
Prev
1
2
3
4
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1095
Replies: 60
Track Topic
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#11
Jun 4 2014 06:30am
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 01:27pm)
Te eleg erosen lebuktal
Nalad svsjc miatt a nemetet jol lotte be nem?
16 eves koromban mentünk ki, attol meg hogy tudok nemetül nem az az anyanyelvem.
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#12
Jun 4 2014 06:30am
fug
messnek meg az engolt is berakta nativnak, szar erzes enber
This post was edited by SummertimeClothes on Jun 4 2014 06:31am
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#13
Jun 4 2014 06:31am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 01:30pm)
16 eves koromban mentünk ki, attol meg hogy tudok nemetül nem az az anyanyelvem.
Jo de megis tobb kozod van a nemethez mint nekem a torok portugal orosz harmashoz
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#14
Jun 4 2014 06:34am
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 01:31pm)
Jo de megis tobb kozod van a nemethez mint nekem a torok portugal orosz harmashoz
Mindharom orszagban kizarolag szar dota jatekosok vannak, te sem tudsz dotazni.
Sajage
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold
:
6,205.82
Trader:
Trusted
#15
Jun 4 2014 06:35am
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#16
Jun 4 2014 06:38am
ja h ez egy angol teszt volt..
This post was edited by Anarkin on Jun 4 2014 06:38am
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#17
Jun 4 2014 06:41am
ahogy nézem mindenkinek a nigger amerikai bent van az első háromban
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#18
Jun 4 2014 06:43am
Quote (MarcusD @ 4 Jun 2014 14:41)
http://1.ii.gl/uvT0PLc4.png
ahogy nézem mindenkinek a nigger amerikai bent van az első háromban
dat orosz
biztos a dota miatt
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#19
Jun 4 2014 06:45am
Quote (MarcusD @ Jun 4 2014 01:41pm)
http://1.ii.gl/uvT0PLc4.png
ahogy nézem mindenkinek a nigger amerikai bent van az első háromban
En a negereket ertem meg a legkönnyebben, föleg a delafrikaiakat.
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#20
Jun 4 2014 06:45am
Quote (sylke @ 4 Jun 2014 14:43)
dat orosz
biztos a dota miatt
két éve tanulok oroszt a suliban
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact