Quote (jarabekg @ Jun 3 2014 08:22pm)
kell a napi hoex, de azert annyira nem, hogy unblokkoljam a full tardokat, ti meg nem vagytok partnerek semmiben
mi a pöcs az a napi hoex
ha rosszul tudnád egyébként hogy mi az a hoex: joey nevét írta el valami ilyen kajnista vagy extazy szintű ember egyszer hoex-re, és onnantól 1 darabig az lett a gúnyneve, manapság már nagyon nem láttam senkitől rajtam kívül sajnos
ha nem onnan vetted hogy néha írtam joeynak, akkor fingom sincs mit jelenthet, világíts fel