Quote (HunIndex @ Jun 2 2014 06:33pm)
Tök mindegy, én oda akarok elmenni.
Esetleg Finnország, szépek ott a lányok
Nah de ezt mondom ha ez az álmod akkor ne várj a fél millára, repülj el amsterdamba 10kért oda-vissza vagy brüsszelbe
brüsszelben én 8kért voltam oda-vissza
Szóval ha ezeket a helyeket szeretnéd látni akkor go ahead