d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Kidobnád A Cigányt Aki Jogtalanul Beköltözik > A Házadba Vagy Lakásodba
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:08am
lofasz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:10am
blank
null vote
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:11am
xD röhögök

nevettem

lol :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:13am
eddig tiszta blank

annyira nem foglalkoznak velem a haterek, hogy eddig csak ők írtak a topicba

na majd a 30 éves okos fej megmagyarázza, hogy ez is az én hibám, nem tomcaté
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:14am
Quote (TuskesVanek @ 2 Jun 2014 13:13)
eddig tiszta blank

annyira nem foglalkoznak velem a haterek, hogy eddig csak ők írtak a topicba

na majd a 30 éves okos fej megmagyarázza, hogy ez is az én hibám, nem tomcaté


igen, igazából mindenki veled foglalkozik, este lefekvés előtt összegyűlünk skypeon és azon gondolkozunk hogyan foglalkozzunk veled majd holnap
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:16am
Quote (tevetava @ Jun 2 2014 12:14pm)
igen, igazából mindenki veled foglalkozik, este lefekvés előtt összegyűlünk skypeon és azon gondolkozunk hogyan foglalkozzunk veled majd holnap


miért válaszolsz neki? tard?_?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 2 2014 05:16am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jun 2014 13:16)
miért válaszolsz neki? tard?_?


épp tanulnom kéne
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 2 2014 05:19am
most mar ez vagyok en
es sullyedo hajo
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:20am
sziasztok, vanek vagyok, tüskés
ide járok a fórumra, mert mindenki szeret és szívesen lát
amikor 1-2 napig nem jövök fel már mindenki hiányol
miért is blockolna bárki, rendszeresen szállítom az értelmes contentet
és még nyomorék sem vagyok
ja és elmúltam 14 éves, tehát már kinőttem a vergődésből, meg abból, hogy
előadom, hogy letiltottam a fél hunsubot, mégis ide járok nyomorékoskodni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll