Quote (TuskesVanek @ 2 Jun 2014 13:13)
eddig tiszta blank
annyira nem foglalkoznak velem a haterek, hogy eddig csak ők írtak a topicba
na majd a 30 éves okos fej megmagyarázza, hogy ez is az én hibám, nem tomcaté
igen, igazából mindenki veled foglalkozik, este lefekvés előtt összegyűlünk skypeon és azon gondolkozunk hogyan foglalkozzunk veled majd holnap