Quote (TuskesVanek @ 30 May 2014 12:31)
újfent megkérlek szépen, hogy ne itt vergődj
te vagy az aki miota idejott kb 8x suspendeltek mert teli fosta az osszes topicot, illetve sir minden topicban, hogy micsoda egy rossz indulatu csurhe forumozik itt
ugy latszik tenyleg nem vagy tisztaban a vergodes fogalmaval
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 12:05)
mér ki a fasz ez
aki egy kicsit komolyabban hczott lodban ismeri sztem
This post was edited by Fej on May 30 2014 05:55am