d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 05:05am
Quote (Fej @ May 30 2014 11:38am)
kar hogy a forumozok fele ismeri whiskyst, de np

amugy meg attol, hogy most nincs senki aki raerne es menne runolni, mar nem lehet irni egy topicba? ne legyel mar ennyire seggfajos


mér ki a fasz ez
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2014 05:06am
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 13:05)
mér ki a fasz ez


In Police - Sergeant
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 05:07am
Quote (Vismajor @ May 30 2014 12:05pm)
mér ki a fasz ez


a fórumozók felének ismerőse, most mondta a nagytudású
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 05:29am
Quote (TuskesVanek @ 30 May 2014 12:07)
a fórumozók felének ismerőse, most mondta a nagytudású


kotrodj mar el
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 05:31am
Quote (Fej @ May 30 2014 12:29pm)
kotrodj mar el


újfent megkérlek szépen, hogy ne itt vergődj
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 05:54am
Quote (TuskesVanek @ 30 May 2014 12:31)
újfent megkérlek szépen, hogy ne itt vergődj


te vagy az aki miota idejott kb 8x suspendeltek mert teli fosta az osszes topicot, illetve sir minden topicban, hogy micsoda egy rossz indulatu csurhe forumozik itt

ugy latszik tenyleg nem vagy tisztaban a vergodes fogalmaval

Quote (Vismajor @ 30 May 2014 12:05)
mér ki a fasz ez


aki egy kicsit komolyabban hczott lodban ismeri sztem

This post was edited by Fej on May 30 2014 05:55am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 05:58am
Quote (Fej @ May 30 2014 12:54pm)
te vagy az aki miota idejott kb 8x suspendeltek mert teli fosta az osszes topicot, illetve sir  minden topicban, hogy micsoda egy rossz indulatu csurhe forumozik itt

ugy latszik tenyleg nem vagy tisztaban a vergodes fogalmaval



aki egy kicsit komolyabban hczott lodban ismeri sztem


légyszíves ne vergődj, vagy szólok egy modnak, hogy hűtsön le
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 06:38am
Quote (Fej @ May 30 2014 12:54pm)
te vagy az aki miota idejott kb 8x suspendeltek mert teli fosta az osszes topicot, illetve sir  minden topicban, hogy micsoda egy rossz indulatu csurhe forumozik itt

ugy latszik tenyleg nem vagy tisztaban a vergodes fogalmaval



aki egy kicsit komolyabban hczott lodban ismeri sztem


Volt egy 90es amam meg egy 96os assam
De biztos szar korokbrn mozogtam

This post was edited by Vismajor on May 30 2014 06:40am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 06:40am
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 13:38)
Volt egy 90es amam meg egy 96os assam
De biztos


ertem, es most en ezzel mit csinaljak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 30 2014 06:42am
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 13:38)
Volt egy 90es amam meg egy 96os assam
De biztos szar korokbrn mozogtam


vis pls, egyik nap úgy döntöttem hogy kéne egy hc kari, két nap múlva kész volt a 95-as pala
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll