Quote (ToldiSenior @ May 28 2014 02:40pm)
TS-en 6-an voltunk együtt csak a team2-ben, s végül azért nem tudtam indulni, mert a BNet kedvesen mindkét CD kulcsomat letiltotta a Europe Gateway-ról, szóval, bármennyire is különös ez Neked, az emberek nagyobbik része normális...
Az lehet, hogy Te csak kamuból jelentkeztél, hogy később annál rosszabb legyen a többieknek, de hidd el, az emberek nagyobbik része, ha megígér valamit, akkor azt igyekszik be is tartani...
inkább ne erőltesd, mert csak olaj a tűzre, nem vesz komolyan
aztán ha vitába szállsz majd jól megmagyarázzák, hogy mekkora paraszt vagy, amiért idejössz fórumozni
This post was edited by TuskesVanek on May 28 2014 07:57am