armyshop, offlineshop ebből a kettőből.
Habár multkor rábasztam vettem egy 30k-s ilyen átmeneti kabátot és nagy lett, de oda adtam munkatársamnak szülinapjára szóval annyira nem volt gázos szitu.

Azért rendelek ilyen helyekről, mert ritkán jutok el városba, ahol tudok normális cuccot venni. De ha teheted akkor inkább menj el vásárló körútra, az a biztos.
Quote (Anarkin @ 27 May 2014 21:23)
én ha fel is veszem, másnap kidobom
This post was edited by Psyclon on May 27 2014 02:25pm