d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ti Szoktatok..?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:23pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 27 2014 08:22pm)
en naturista vagyok, sose veszek fel ruhat


cirkuszba jól vagy úgy is
műsor után ketrecbe meg minek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 27 2014 02:23pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 27 May 2014 21:22)
en naturista vagyok, sose veszek fel ruhat


én ha fel is veszem, másnap kidobom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 27 2014 02:24pm
Quote (Senee @ May 27 2014 10:23pm)
cirkuszba jól vagy úgy is
műsor után ketrecbe meg minek


elkuldenelek a gecibe, de ugyis nyomorult vagy, es kiborulnal.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 27 2014 02:24pm
armyshop, offlineshop ebből a kettőből.
Habár multkor rábasztam vettem egy 30k-s ilyen átmeneti kabátot és nagy lett, de oda adtam munkatársamnak szülinapjára szóval annyira nem volt gázos szitu. :)

Azért rendelek ilyen helyekről, mert ritkán jutok el városba, ahol tudok normális cuccot venni. De ha teheted akkor inkább menj el vásárló körútra, az a biztos.

Quote (Anarkin @ 27 May 2014 21:23)
én ha fel is veszem, másnap kidobom


:hail:

This post was edited by Psyclon on May 27 2014 02:25pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:25pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 27 2014 08:24pm)
elkuldenelek a gecibe, de ugyis nyomorult vagy, es kiborulnal.


az igaz plane, hogy mar igy is ki vagyok borulva
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 27 2014 02:26pm
Nn ruha, pucéran járok mindenhova

de amugy
http://www.riverisland.com/men

This post was edited by Moonflow on May 27 2014 02:27pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 02:33pm
Quote (Psyclon @ 27 May 2014 21:24)
armyshop, offlineshop ebből a kettőből.
Habár multkor rábasztam vettem egy 30k-s ilyen átmeneti kabátot és nagy lett, de oda adtam munkatársamnak szülinapjára szóval annyira nem volt gázos szitu. :)

Azért rendelek ilyen helyekről, mert ritkán jutok el városba, ahol tudok normális cuccot venni. De ha teheted akkor inkább menj el vásárló körútra, az a biztos.



:hail:


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 27 2014 02:36pm
Quote (Nemela @ 27 May 2014 21:19)
Szoktatok online ruhát vásárolni? Ha igen, honnan?


http://famous.hu/belepve.php
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2014 02:51pm
Quote (kusziyoker @ May 27 2014 08:36pm)


innen 1x rendeltem 3 pólót 21k-ért
azóta nem rendelek online semmit
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 27 2014 02:55pm
Quote (xGurke @ 27 May 2014 21:51)
innen 1x rendeltem 3 pólót 21k-ért
azóta nem rendelek online semmit


de kicsi volt és azóta konyharuha
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll