d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sylke
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 10:07am
Quote (jarabekg @ May 27 2014 03:58pm)
http://3.ii.gl/JW4V086.png

nesztek egy kis éc addig


mondjuk nem értem miért bukták el a pert
az hogy eltakarják az arcukat - kikockázzák, rendben van
de azért mi az, hogy bármi megszégyenitöt, gunyolodot odarakhatnak?!
hát akkor miért nem egy fasszal takarták el egyböl
lol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 10:08am
Quote (Senee @ May 27 2014 05:07pm)
mondjuk nem értem miért bukták el a pert
az hogy eltakarják az arcukat - kikockázzák, rendben van
de azért mi az, hogy bármi megszégyenitöt, gunyolodot odarakhatnak?!
hát akkor miért nem egy fasszal takarták el egyböl
lol


nem volt képük rólad :Xd:XD:D:DAE:YD:VFS:CF:YSCX:ASD:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 10:19am
jok ezek a sylke topicok
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 27 2014 10:43am
Quote (Taszilo.^ @ 27 May 2014 16:41)
melohelyen minden nap van vagy 50 fecske, tok cukkerek :~)
mindig szoktam nekik locsolni a foldre egy vodor vizet, hogy onnan epitsenek feszket, mar csak hazulra kene vhogy betelepiteni egy part, hogy epitsenek ide is hazat, de hat idehaza nem igazan van pocsolyanak hely seholse, pedig arra jonnenek biztosan


mi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 10:43am
Quote (Nerz8 @ May 27 2014 05:43pm)
mi


taszilo
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 27 2014 11:12am
Quote (jarabekg @ 27 May 2014 16:58)
http://3.ii.gl/JW4V086.png

nesztek egy kis éc addig


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 27 2014 11:14am
Quote (Nerz8 @ May 27 2014 05:43pm)
mi


l2borsod
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll