Quote (Rawen @ 18 May 2014 11:58)
ja, a mai fiatalok már csak bemennek a tescoba mindenféle szar fake kenyeret venni, bezzeg a régi szép időkben amikor még mindenki otthon csinálta magának
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.