d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev123429Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 18 2014 06:01am
Quote (josheide @ 18 May 2014 12:53)
Nem eszek kenyeret.


az tök fura
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 18 2014 06:01am
végénél mert ha nem akkor kiszárad gyorsabban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:03am
amúgy azon szoktam röhögni mikor növérem igy huz egy keresztet a kenyér aljára X:DGXD:G:XG:XXD:XD:XD: anyámék csinálták ezt régen


vágod mert hogy ISTEN AJÁNDÉKA :YXDXD:X:XD:XD:XD:
omfg
sztem a péké
és nem is ajnádék mert pénzt kért érte
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2014 06:03am
Quote (Anarkin @ 18 May 2014 13:01)
az tök fura


Hja eloszor nekem is az volt, de errefele nincsenek annyira rakattanva az emberek. Pita van a humuszhoz de az csak ritkan jo.
Ami nyugati ertelemben vett kenyer, az meg meg szarabb, vagy iszonyat draga. :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 06:06am
kenyér szeletelövel nekiesek és felszeletelem az egészet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 06:08am
Quote (sylke @ May 18 2014 01:06pm)
kenyér szeletelövel nekiesek és felszeletelem az egészet


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:08am
én nem szelem sehogy, fogom azt török belőle amennyi kell épp
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 18 2014 06:09am
vegtol vegig
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:09am
Quote (Vismajor @ May 18 2014 12:08pm)
http://3.ii.gl/ZEeUgS.png


én a friss-meleg kenyérnek legjobban a csücskit szeretem
friss-hideg tejcivel
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2014 06:11am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 11:58)
ja, a mai fiatalok már csak bemennek a tescoba mindenféle szar fake kenyeret venni, bezzeg a régi szép időkben amikor még mindenki otthon csinálta magának


Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123429Next
Add Reply New Topic New Poll