d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Help
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 17 2014 04:37am
Quote (jarabekg @ 17 May 2014 12:33)
nekem most kell, szóval boltól fogok venni, ott meg drága

beszart a mostani, házit meg touchpaddel nem tudok írni (3ds meg 2ds tervezés)

szóval most megyek bolta


háziiráshoz muszáj a gamer egér
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 17 2014 04:37am
Quote (Nerz8 @ May 17 2014 11:36am)
nem vágom, de miért isteníti mindenki ezt a g400 egeret?

ennyire nextlevel, vagy mi


Amiota a kezemben volt nem vagyok hajlando mas egerhez hozzaerni. Ha tönkremenne, akkor vennek ket uj g400at.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 17 2014 04:38am


lel wtf, tavaly kifogytak a műanyagból? én még 10k alatt vettem most meg mindenhol 2x annyi

Quote (Nerz8 @ 17 May 2014 11:36)
nem vágom, de miért isteníti mindenki ezt a g400 egeret?

ennyire nextlevel, vagy mi


azt nem tudom h a többiek miért istenítik, én a fogáásáért, Logitech tizensok éve gyártja ugyan ezt az egeret (2 évente más és más néven: mx518 G5 G7 G500 G400, stb)

a többi egeret nem lehet megfogni ezután

This post was edited by Anarkin on May 17 2014 04:38am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 17 2014 04:39am
Quote (RRC @ May 17 2014 11:37am)
háziiráshoz muszáj a gamer egér


ha mar veszek ujat mert kell, akkor veszek egy normalis gamer egeret
soon diamond m8
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 17 2014 04:40am
Quote (jarabekg @ May 17 2014 11:39am)
ha mar veszek ujat mert kell, akkor veszek egy normalis gamer egeret
soon diamond m8


>implying nem lehet touchpaddel diamond szinten jatszani
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 17 2014 04:41am
Quote (jarabekg @ May 17 2014 10:33am)
nekem most kell, szóval boltól fogok venni, ott meg drága

beszart a mostani, házit meg touchpaddel nem tudok írni (3ds meg 2ds tervezés)

szóval most megyek bolta


>3ds meg 2ds tervezés

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 17 2014 04:42am
Quote (Anarkin @ 17 May 2014 12:38)
http://i.imgur.com/9raNvIo.png

lel wtf, tavaly kifogytak a műanyagból? én még 10k alatt vettem most meg mindenhol 2x annyi



azt nem tudom h a többiek miért istenítik, én a fogáásáért, Logitech tizensok éve gyártja ugyan ezt az egeret (2 évente más és más néven: mx518 G5 G7 G500 G400, stb)

a többi egeret nem lehet megfogni ezután


nekem razer deathadder van és szerintem jobb, mint a logitech, pedig elég sokat fogdosom
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 17 2014 05:27am
egyél egeret menni
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 17 2014 05:33am
Quote (RRC @ 17 May 2014 11:42)
nekem razer deathadder van és szerintem jobb, mint a logitech, pedig elég sokat fogdosom


Razer Naga epic >>>

Amúgy ha az ember megszok egy egeret, kurva nehezen all at másikra :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 17 2014 05:35am
nem ismerem az egyiket se igazan, mivel nem razerek, de igy ragoogleztam mindkettore es a g300 ilyen wireless laptopeger tiernek tunik, a masik meg nem

This post was edited by SummertimeClothes on May 17 2014 05:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll