
lel wtf, tavaly kifogytak a műanyagból? én még 10k alatt vettem most meg mindenhol 2x annyi
Quote (Nerz8 @ 17 May 2014 11:36)
nem vágom, de miért isteníti mindenki ezt a g400 egeret?
ennyire nextlevel, vagy mi
azt nem tudom h a többiek miért istenítik, én a fogáásáért, Logitech tizensok éve gyártja ugyan ezt az egeret (2 évente más és más néven: mx518 G5 G7 G500 G400, stb)
a többi egeret nem lehet megfogni ezután
This post was edited by Anarkin on May 17 2014 04:38am