d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev123439Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 15 2014 01:28pm
akkor kezdődik a vizsgaidőszakom, én amúgy lehet ráérek
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 15 2014 01:37pm
Jonnek healer foher palaval


























Ha nem lenne szobelim 1 hetre ra :c
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 15 2014 01:39pm
A szakirodalom tanulmányozása után ilyen reset team-et ajánlanak, ami torch-ot is ki tud farmolni:

1. Barbár: BO, Shout, Leap
2. Necro: Summoner + CE + 1pt decrep
3. Pala1: Hammer Conc
4. Pala2: Hammer Salvation
5. Pala3: Hammer Conviction (Übereknél reset Smiterre)
6. Sorceress1: Blizzard
7. Sorceress2: Blizzard vagy MeteorFireball
8. Sorceress3: Lightning esetleg Java Lightning or Barbár2 or akármi hasznos

igazából ami kötelező, az az első 7

Ezekre lehet jelentkezni :)

This post was edited by ToldiSenior on May 15 2014 01:58pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2014 01:41pm
Quote (ToldiSenior @ May 15 2014 07:39pm)
A szakirodalom tanulmányozása után ilyen reset team-et ajánlanak, ami torch-ot is ki tud farmolni:

1. Barbár: BO, Shout, Leap
2. Necro: Summoner + CE + 1pt decrep
3. Pala1: Hammer  Conc
3. Pala2: Hammer Salvation
4. Pala3: Hammer Conviction (Übereknél reset Smiterre)
5. Sorceress1: Blizzard
6. Sorceress2: Blizzard vagy MeteorFireball
7. Sorceress3: Lightning esetleg Java Lightning
8. Sorceress4 or Barbár2 or akármi hasznos

igazából ami kötelező, az az első 6

Ezekre lehet jelentkezni :)


ty az infót, de mikor lesz reset
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 15 2014 01:43pm
Quote (xGurke @ May 15 2014 08:41pm)
ty az infót, de mikor lesz reset


Május 27. kedd este

http://classic.battle.net/diablo2exp/

This post was edited by ToldiSenior on May 15 2014 01:43pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 15 2014 01:54pm
"en mennek javaval" - mondta nerc
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 15 2014 01:58pm
DE AKKOR MOST TÉNYLEG LESSZ?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 15 2014 01:58pm
Quote (GoreKnight9 @ May 15 2014 08:54pm)
"en mennek javaval" - mondta nerc


én is ezt az emlitett nerz8-at javasolnám a csapatba
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 15 2014 02:05pm
En megyek es igazabol barmivel szivesen jatszok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 02:08pm
én csabdás bérgyilkossal mennék
Go Back To Magyar Topic List
Prev123439Next
Add Reply New Topic New Poll